Fitness Club Sylwetka

verified_user
5723 polubień
663 ulubione
Wilczyńskiego 8
10-686 Olsztyn, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Fitness Club Sylwetka

FITNESS CLUB PALESTRA Olsztyn
ul. Stanisława Żurawskiego 1a/10 , Olsztyn
Centrun Edukacji Fitness Aerofit Olsztyn
Fitnesska Olsztyn
Burskiego 1, Olsztyn
None
Szkoła Tańca i Wdzięku Olsztyn
Jaroszyka 3, Olsztyn
Nasza Szkoła Tańca powstała z chęci podzielenia się pasją do tańca. Pragniemy,a…

Fitness Club Sylwetka Informacje o firmie

Ogólne informacje

O nas...
Fitness Club Sylwetka jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Możesz spotkać się tu ze znajomymi oraz poznać nowych ciekawych ludzi. Nasza oferta została przygotowana tak, aby spełniać najwyższe standardy fitness clubu.

Fitness Club Sylwetka jest jednym z największych i najładniejszych fitness clubów w Polsce. Powierzchnia 1600 m2 pozwoliła nam stworzyć dla Ciebie trzy sale treningowe, dużą siłownię oraz oferowane przez nas kompleksy regeneracyjne. Dodatkowym atutem jest parking wokół budynku oraz doskonałe położenie w centrum dużej dzielnicy mieszkaniowej Olsztyna (Jaroty).

Fitness Club Sylwetka to nie tylko sprzęt i sale treningowe. Dbamy również o niepowtarzalną atmosferę. Dogodne godziny otwarcia pozwolą Ci na regularne spędzanie czasu razem z nami. Umożliwiliśmy również rezerwacje dowolnej pozycji z oferty Fitness Clubu Sylwetka przez Internet. Nad bezpieczeństwem czuwa najnowocześniejszy system zabezpieczenia elektronicznego, a nasz personel umili Ci każdą spędzoną u nas chwilę.

Fitness Club Sylwetka prowadzony jest przez zespół kompetentnych i zaangażowanych trenerów i instruktorów. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia ciekawych i zróżnicowanych zajęć, co zapewnia wysoki poziom usług.

Wilczyńskiego 8 Olsztyn

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 22:00
Wtorek:
07:30 - 22:00
Środa:
07:30 - 22:00
Czwartek:
07:30 - 22:00
Piątek:
07:30 - 22:00
Sobota:
07:30 - 18:00
Niedziela:
07:30 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
aerobik klub fitness klub sportowy
Słowa kluczowe
Centrum fitness,

Fitness Club Sylwetka Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę