Case Studio

verified_user
1661 polubień
14 ulubione
Piotrkowska 72/1
95-070 Aleksandrów, Polska
Poproś o informacje

Case Studio Informacje o firmie

Ogólne informacje

Profil działalności Case Studio zmienił się w 2017 roku, obecnie nie realizujemy nagrań zespołów. Nagrywamy, produkujemy audycje radiowe, realizujemy akustyczne koncerty "na żywo" które transmitujemy bezpośrednio na antenę radiową. Zajmujemy się masteringiem i finalizacją nagrań, załatwiamy wszelkie formalności związane z wydaniem płyty, od wstępnej oceny miksu, po mastering, stworzenie finalnego pliku DDP 2 z sumą kontrolną do tłoczni, zgłoszenie ZAiKS, ZPAV, kody kreskowe EAN oraz kody identyfikujące nagrania ISRC, kończąc na produkcji krążka i promocją związaną z jego wydaniem. Współpracujemy z PRONET MUSIC: Agencja promocyjna: http://www.pronetmusic.pl/ Wydawnictwo: http://www.pronetmusic.pl/label Promocja i koncerty: http://www.pronetmusic.pl/koncerty Sklep i dystrybucja cyfrowa i na nośnikach CD, LP (cały świat, m.inn: Amazon, Spotyfy, Itunes, CD Baby i kilkadziesiąt innych sklepów na całym świecie) : http://www.prowinylcd.com/pl/ Pro Radio: http://www.proradio.pl/ Radio OPOLE: "Opolski Tygiel" Polonijna Lista Przebojów Radio Opole Produkcje programów, audycje autorskie. Zapraszamy do współpracy

Piotrkowska 72/1 Aleksandrów

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Case Studio Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę