Sundiamore

verified_user
11083 polubień
39 ulubione
ul.Agrestowa 8A
04-847 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Sundiamore

Projekt Kubek Warszawa
Williama Heerleina Lindleya 16, Warszawa
Nasza firma powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą posiadać w zasięgu …
OREST Warszawa
Hoża 17, Warszawa
<p> Produkukcja profesjonalnego sprzętu i urządzeńia gastronomiczne.</p><p> …
Consulting Sati Sp. z o.o. Warszawa
Ksawerów 3, Warszawa
Świadczymy usługi remontowe, remontujemy mieszkania, domy, lokale handlowe. Zaj…
Art in House Dom Aukcyjny, Oprawa Obrazów Warszawa
Al. Jerozolimskie107, Warszawa
Art in House działa kompleksowo, dlatego oprócz sprzedaży dzieł sztuki na aukcj…

Sundiamore Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sundiamore, to nazwa, która powstała z połączenia trzech angielskich słów: Sun- słońce, diam- skrócone diamond czyli diament i ore - kruszec. Najogólniej firma Sundiamore zajmuje się tymi elementami od chwili powstania w kwietniu 2012 roku. Wiodącą częścią działalności jest dystrybucja diamentów - hurtowa i detaliczna. Jednak naszą pasją jest również tworzenie biżuterii, dlatego podejmujemy się wyzwań, aby udoskonalać własne projekty materializując nasze pomysły w formy jubilerskie z kamieniami szlachetnymi. Chętnie realizujemy też indywidualne zamówienia klientów dodając do ich własnych koncepcji nasze rozwiązania inspirowane naszym wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej.
Niektóre nasze realizacje można zobaczyć na fotografiach zamieszczonych na stronie sundiamore.pl, jednak wiele z nich była wykonana i odsprzedana wraz z przekazaniem praw autorskich do projektu by uniknąć powielania i kopiowania oraz zapewnić kupującemu ochronę prawną dotyczącą nabytego dzieła.
Oczywiście chętnie podejmujemy się również delikatnych projektów.
Przy wykorzystaniu naszych diamentów w cenach hurtowych i bez pośrednictwa hurtowni, potem sklepów i salonów jubilerskich nasze delikatne formy osiągają zawrotnie niskie ceny:) a charakteryzują się mimo swojej zwiewnej formy wyjątkowością i oryginalnym konceptem.
Trzecią wiodąca dziedziną, którą się zajmujemy, to obrót złotem: Sprzedaż, skup oraz przetwarzanie, np. rafinacja złota. Możliwe jest również rozliczanie się złotem za nasze usługi.
Zatem zapraszamy do współpracy, w jakiejkolwiek gałęzi naszej działalności. Z naszej strony gwarantujemy fantazję, pomysłowość, fachowość, terminowość i rzetelność. Jeśli oczekujesz jeszcze więcej? To dobrze trafiłeś:)

ul.Agrestowa 8A Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 20:00
Wtorek:
09:00 - 20:00
Środa:
09:00 - 20:00
Czwartek:
09:00 - 20:00
Piątek:
09:00 - 20:00
Sobota:
09:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Produkt/usługa, Hurtownia biżuterii,

Sundiamore Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę