New York - Klub Muzyczny

verified_user
6321 polubień
8507 ulubione
Piotrkowska 62
90-105 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do New York - Klub Muzyczny

Klub Wytwórnia Łódź
Łąkowa 29, Łódź
WYTWÓRNIA to klub muzyczno – festiwalowy, miejsce spotkań koneserów jazzu, miło…
Scenografia Łódź
Zachodnia 81/83, Łódź
To klub który powstał z myślą o ludziach, którzy cenią sobie urozmaiconą rozry…

New York - Klub Muzyczny Informacje o firmie

Ogólne informacje

PATRONAT MEDIALNY NAD KLUBEM MUZYCZNYM "NEW YORK" ORAZ NAD WSZYSTKIMI WYDARZENIAMI I KONCERTAMI OBJĘŁO POLSKIE RADIO ŁÓDŹ. 10 CZERWCA 2016 PODCZAS GALI "GRAND PRIX JAZZ MELOMANI" KLUB MUZYCZNY "NEW YORK" OTRZYMAŁ NAGRODĘ PRZYZNANĄ PRZEZ POLSKIE RADIO ŁÓDŹ "JAZZOWA PERŁA ŁODZI ". W samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 62 znajduje się najbardziej rock’n’rollowy klub muzyczny „New York”, który został stworzony z pasji do muzyki. Na wszystkich Gości klubu patrzy z góry trzymająca znicz - Statua Wolności – ustawiona tuż nad głównym wejściem do klubu, prowadzącym przez bramę w której widnieją kolaże amerykańskich aut oraz podświetlone parasole w kolorach flagi USA. Wchodząc do klubu zobaczymy ponad trzymetrową gitarę – symbol miejsca w którym króluje muzyka na żywo oraz fotografie największych gwiazd amerykańskiego show businessu. Wnętrze klubu „New York” jest stylizowane na wzór amerykańskich klubów z najbardziej ekskluzywnych dzielnic. W klubie można zwiedzić wszystkie dzielnice Nowego Jorku – nie tylko te ekskluzywne - zaczynając od Manhattanu poprzez Brooklyn, Queens oraz Staten Island a kończąc na The Bronx. Sercem klubu jest scena, na której - pięć razy w tygodniu - występują – renomowani artyści, zespoły oraz elity jazzu. Koncerty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem i trafiają w gusta najbardziej wybrednych słuchaczy. Największą dumą klubu „New York” jest bogato wyposażony bar – będący ulicą Wall Street - którym dowodzi - niezwykle uzdolniony Szef Baru. Każdy...

Piotrkowska 62 Łódź

Godziny otwarcia
Czwartek:
18:00 - 01:00
Piątek:
18:00 - 02:00
Sobota:
18:00 - 02:00
Niedziela:
18:00 - 08:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

New York - Klub Muzyczny Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę