Butik Finezja

verified_user
33243 polubień
45 ulubione
łomża
18-400 Łomża, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Butik Finezja

SKLEP ODZIEŻOWY BRAWO Iwona Rucińska Łomża
Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Sklep Odzieżowy Alina Alina Brzostowska Łomża
Dworna 1 lok. 3, Łomża
Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Szmizjerka Łomża - Wyszyńskiego Łomża
Wyszyńskiego 30, Łomża
None
Wiktoria. Sklep odzieżowy Łomża
al. Legionów 50 lok. 18 , Łomża
None

Butik Finezja Informacje o firmie

Ogólne informacje

1. Zamówienia na naszej stronie internetowej na allegro lub w wiadomości prywatnej. 2. Płatność przelewem kartą za pobraniem 3. Wysyłamy do Polski, UE i innych krajów poza Europą 4. Większość przesyłek wysyłamy Pocztą Polską. Czas dostarczenia przesyłek: Polska - 1-2 dni robocze Zagraniczne - 85% przesyłek dociera w ciągu 4 dni roboczych. Niektóre przesyłki mogą docierać później nawet do 14 dni roboczych. Paczka wylatuje z kraju następnego dnia po nadaniu. Jeżeli występują opóźnienia to spowodowane są funkcjonowaniem poczty zagranicznej. Czasami przesyłki trafiają do urzędów celnych i poddawane są rutynowej kontroli ZWROTY 1. Zwrotu lub wymiany towaru można dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki 2. Warunkiem koniecznym zwrotu jest wysłanie paragonu i wypełnionego formularza zwrotu dostępnego na naszej stronie internetowej 3. KOSZTY ZWROTU PRZESYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY 4. NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW PRZESYŁEK WYSŁANYCH NA KOSZT FIRMY 4 NIE ZWRACAMY PIENIĘDZY ZA TOWAR WADLIWY LUB USZKODZONY W WYNIKU UŻYTKOWANIA LUB PRZYMIERZANIA. Każda rzecz przed wysyłką jest przez nas dokładnie sprawdzana.

łomża Łomża

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Butik Finezja Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę