Bocianczarter.pl

verified_user
2902 polubień
19 ulubione
ul. Warszawska 18
72-600 Swinoujscie, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Bocianczarter.pl

Kitejunkies.pl Swinoujscie
Uzdrowiskowa, Swinoujscie
W okresie wiosennym i jesiennym organizujemy wyjazdy kite'owe i surferskie do M…
Jacht Klub Marynarki Wojennej KOTWICA O/Świnoujście Swinoujscie
(53° 54' 09,8" N 014° 14' 43,5" E) ul. Steyera 6, Swinoujscie
None
Bar Kopytko Swinoujscie
Wojska Polskiego 16,, Swinoujscie
BAR Kopytko w Śwnoujściu oferuje obiady śniadania kolacje - oferowane produkty …
Klub Sportowy Uznam Swinoujscie
ul. Bohaterów Września 32c/5, Swinoujscie
None

Bocianczarter.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nazywam się Marek Zimowski przez przyjaciół zwany „Bocianem”. Jestem absolwentem Szkoły Morskiej w Świnoujściu. Ostatnie 35 lat życia spędziłem na morzu pływając na statkach dalekomorskich, kutrach rybackich po Bałtyku oraz jachtach żaglowych. Posiadam patent Jachtowego Kapitana Żeglugi Wielkiej oraz Kapitana Motorowodnego i szypra I-szej klasy. Oprócz żeglugi po morzu potrafię też o nim śpiewać grając na gitarze. Morze zawsze było moją pasją dlatego wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie pragnę zaprosić Państwa na rejsy na moim jachtem „Stary Bocian”, który posiada klasę oceaniczną. Zapraszam do przeżycia morskiej przygody, zwiedzania ciekawych miejsc na świecie i odbycia stażu żeglarskiego w miłej atmosferze!

Wyspy Kanaryjskie - siedem większych i sześć maleńkich wysp - to właściwie szczyty wielkiego pasma gór wulkanicznych, ciągnącego się pod Atlantykiem. Niektóre z nich - Teneryfa, Hierro, Lanzarote, czy La Palma wciąż przejawiają aktywność wulkaniczną. Stolicą obrano Santa Cruz de Tenerife.

Miasta znajdujące się w planie rejsu stanowią wspaniałe atrakcje tyrustyczne dla żeglarzy. Ich zabytki oraz kultura znane są i cenione na całym świecie.

W trakcie rejsu połowy ryb, szanty przy akompaniamencie instrumentów.

Zaokrętowanie przewidziane jest w Szczecinie na przystani Pogoni w dniu 15.10.2011 roku. Cały rejs został podzielony na cztery etapy, a między etapami przewiduje się zawinięcie do portów wskazanych przez uczestników danego etapu (biorąc pod uwagę czas i warunki pogodowe). Atrakcyjna trasa rejsu pozwala na zdobycie stażu żeglarskiego w rejonach z pływami!

Ze względu na opóźnienie ogłoszenia o rejsie wpłaty można dokonać przy zaokrętowaniu.

Po zakończeniu rejsu przewidywane są rejsy pomiędzy tymi wyspami (w tym rejs Noworoczny z zabawą na kei w Las Palmas! - jacht posiada stosowny szprzęt nagłaśniający ze wspaniałą muzyką do tańca).

W miesiącu lutym lub z początkiem marca powrót do Świnoujścia po uprzednio zaplanowanej trasie w czterech etapach (plan trasy w póżniejszym terminie).

Chętni do uczestnictwa w rejsie powrotnym mogą zgłaszać propozycje przebiegu trasy - jest to mile widziane - drogą mailową na adres bocian@uznam.net.pl lub info@bocianczarter.pl lub telefonicznie +48 502 371 708.

ul. Warszawska 18 Swinoujscie

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sport i rekreacja, Ocean,

Bocianczarter.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę