Żaklina Beauty Nails&Lashes - Instruktor Victoria VYNN

verified_user
6705 polubień
198 ulubione
Januszkowice 21
28-142 Tuczepy, Polska
Poproś o informacje

Żaklina Beauty Nails&Lashes - Instruktor Victoria VYNN Informacje o firmie

Ogólne informacje

Drogie Panie, ze względu na to, że ciągle dostajemy pytania w sprawie rzęs czy w jakikolwiek sposób niszczą naturalne rzęsy, czy naturalne rzęsy, które wypadną odrosną, bądź pytania w sprawie pielęgnacji i uzupełniania rzęs, zamieszczamy informacje, które w jakiś sposób rozwieją wasze wątpliwości � Sztuczne rzęsy wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego materiału idalnie imitujące naturalną rzęsę. Prawidłowa aplikacja sztucznych rzęs nie powoduje dyskomfortu. Właściwie dobrane rzęsy nie ciągną, nie czujemy ich ciężaru, wypadają pojedyńczo, a w ich miejsce wyrasta nowa, zdrowa rzęsa. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy dopełniać rzęsy co 3 do 4 tygodni. Podczas tego zabiegu uzupełnia się juz tylko braki w tych rzęsach, które wypadły lub poprzednio były zbyt krótkie i nie nadawały sie do aplikacji. Należy pamiętać, że trwalość przedłuzonych rzęs jest uzależniona od zasad ich pielęgnacji. Nie wolno samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację. Rzęsy można usunąć tylko w gabinecie kosmetycznym, przy uzyciu specjalnego preparatu przez wykfalifikowaną stylistkę. ZASADY PIELĘGNACJI RZĘS PO ZABIEGU PRZEDŁUŻANIA Do 48 godzin po aplikacji należy: - unikać nadmiernego pocierania rzęs - unikać narażania rzęs na działanie wody, pary wodnej, ciepła (gorącego prysznica, sauny, basenu) - nie stosowac żadnych kosmetyków w okolicach oczu - przeczesywać rzęsy kiedy tego wymagają (są rozczochrane, niepoukładane) -...

Januszkowice 21 Tuczepy

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
06:00 - 00:00
Wtorek:
06:00 - 00:00
Środa:
06:00 - 00:00
Czwartek:
06:00 - 00:00
Piątek:
06:00 - 00:00
Sobota:
06:00 - 00:00
Niedziela:
06:00 - 00:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Żaklina Beauty Nails&Lashes - Instruktor Victoria VYNN Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę