SOUL BEADS Jewelry

verified_user
1722 polubień
6 ulubione
Kościuszki 34
10-504 Olsztyn, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do SOUL BEADS Jewelry

Piercing4u.pl Olsztyn
CH HB Wilczyńskiego 25e/21, Olsztyn
Oferujemy piercing do ciała, kolczyki do pępka , języka, brwi, brody, uszu, chr…
Pracownia Yananis Justyna Mukanowska - autorska biżuteria sutasz /soutache/ Olsztyn
Nazywam się Justyna i kiedyś, zupełnie niechcący zakochałam się w sutaszu. Kupi…

SOUL BEADS Jewelry Informacje o firmie

Ogólne informacje

SOUL BEADS
...bo w kamieniu jest siła duszy.

Biżuteria marki SOUL BEADS to unikalne połączenie wyrafinowanej sztuki jubilerskiej oraz naturalnej siły najpiękniejszych kamieni. Na pólkach naszego wirtualnego boutique'u oraz sklepach jubilerskich w całej Polsce znajdziesz bransoletki, dzięki którym będziesz wyglądała wyjątkowo pięknie, uwolnisz drzemiący w Tobie potencjał i zrealizujesz swoje marzenia.

SOUL BEADS to znacznie więcej niż biżuteria. Proponujemy Ci jedyne w swoim rodzaju bransoletki o zjawiskowym designie i najwyższej jakości wykonania. Oryginalne wzory, głębokie kolory, i niekonwencjonalna faktura sprawiają, że nasze ozdoby odzwierciedlają osobowość osób, które je noszą oraz wyrażają więcej emocji niż biżuteria wykonana ze złota lub srebra. Niepowtarzalna stylistyka to tylko jedna z długiej listy zalet bransoletek SOUL BEADS...

Siła, pozytywna energia, miłość

Kamieniom przypisuje się magiczne właściwości. Kryształ górski to kamień życia, kwarc różowy - miłości, a agat to kamień wolności. Biżuteria SOUL BEADS wykonana jest z kamieni, które pomogą Ci wyrazić emocje, uwolnić potencjał, odnieść sukces zawodowy, wzbudzać pożądanie, odzyskać spokój i pewność siebie. Nasza oferta umożliwia Ci wybór ozdób dedykowanych konkretnym typom osobowości, potrzebom i... marzeniom. Każda bransoletkę dodatkowo wzbogaciliśmy o hematyt, czyli minerał siły, który potęguje działanie innych kamieni oraz będzie Cię wspierał w dążeniu do ważnych życiowych celów.

Kamień z duszą

Każdy kamień jest inny. Posiada swoje unikalne cechy zewnętrze oraz niepowtarzalną "osobowość". Osoby noszące biżuterię SOUL BEADS szybko przyzwyczają się do obecności kamieni, które lubią dotyk i emanują własną wewnętrzną energią udzielającą się ich właścicielce. Nasza biżuteria także dla Ciebie szybko stanie się czymś znacznie więcej niż zwykłą ozdobą. Przekonasz się, że tajemnicza siła kamieni ma wpływ na codzienne życie i pomoże Ci wyrazić Twoją niepowtarzalną osobowość.

Emanuj siłą naturalnego piękna i uwolnij swój kobiecy potencjał.
Obejrzyj nasze ozdoby. Poznaj wewnętrzną siłę kamieni ukrytą w zjawiskowych kształtach biżuterii SOUL BEADS.

Kościuszki 34 Olsztyn

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 17:30
Wtorek:
10:00 - 17:30
Środa:
10:00 - 17:30
Czwartek:
10:00 - 17:30
Piątek:
10:00 - 17:30
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Hurtownia biżuterii,

SOUL BEADS Jewelry Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę