Dietetyk Szczecin VITA-SLIM Agnieszka Kowieska

verified_user
ul. Mikołaja Kopernika 3-5
70-241 Szczecin, Polska
local_parking
2 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dietetyk Szczecin VITA-SLIM Agnieszka Kowieska

MONIKA MAGDALENA DORUCH Szczecin
ul. Wiejska 40 , Szczecin
Gospodarstwo Rolne Mleko jaja miĂłd ekologiczne ekologia zdrowa Ĺźywnoœć w sz…
Artipa24 - Sklep ze zdrową żywnością Szczecin
Naszą ofertę tworzą obecnie miody Manuka dwóch znanych na świecie firm, tj. mio…
Samo Zdrowie sklep ze zdrową żywnością Szczecin
Przyjaciół Żołnierza 4, Szczecin
Zapraszamy do sklepu Samo Zdrowie. Oferujemy szeroki wybór wędlin serów oraz ży…
Zielona Esencja Szczecin
Rynek Helios, Szczecin
Zielona Esencja to sklep ze zdrową żywnością. Oferujemy szeroki asortyment zdro…

Dietetyk Szczecin VITA-SLIM Agnieszka Kowieska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zapraszam do mojego gabinetu dietetycznego nie osoby zainteresowane sprawami: odchudzanie, nadwaga, bulimia, anoreksja, ale także potrzebujących porady: choroby metaboliczne, diabetolog, endokrynolog.

Gabinet dietetyczne prowadzę od 2010r., Odchudzanie z moją pomocą jest skuteczne i przebiega wg zasady: działamy bez: głodzenia się, wyrzeczeń, efektu jo-jo, forsujących ćwiczeń, suplementów.

Moje porady dietetyczne i odchudzanie oparte są na metodzie metabolic balance® - indywidualnym programie żywienia i regulacji przemiany materii. Jest to jedyny program żywieniowy tworzony na podstawie 35 wyników laboratoryjnych krwi osoby. Metodę opartą na wynikach badań medycznych ostatnich 20 lat opracowali lekarze i dietetycy.

Jeśli chcesz schudnąć, poprawić stan swojego zdrowia lub poznać szczegóły programu metabolic balance® umów się na wizytę: tel 603 63 78 78 lub poprzez stronę www.dietetyk.szczecin.pl

Zawsze odbieram telefony lub oddzwaniam.

Program metabolic balance® znajduje zastosowanie także np. w cukrzycy: pozwala w prosty i naturalny sposób przywrócić równowagę metaboliczną organizmu. Postępując zgodnie z kilkoma prostymi zasadami spadek wagi, spadek poziomu cukru, poprawa samopoczucia następują bez drakońskiej diety, przy posiłkach skomponowanych z ulubionych produktów.

Przy problemach z cukrzycą, trzustką, tarczycą, wątrobą pomaga nie tylko diabetolog czy endokrynolog, ale także profesjonalny dietetyk. Jako licencjonowany opiekun metabolic balance®, opracowałam już ponad 100 planów żywieniowych tej metody.

W swojej pracy nie polecam żadnych suplementów, pigułek itp. Tworzę indywidualny plan żywieniowy umożliwiające redukcję, przyrost lub stabilizację wagi ciała.

Opieka w tej metodzie odbywa się wyłącznie w formie indywidualnych spotkań.

Jeśli potrzebujesz dietetyka, który nie wypisuje diety z kolorowych czasopism, a oprócz fachowego dobrania indywidualnej diety udziela szerokiego wsparcia i motywacji w osiągnięciu zamierzonego celu zdrowotnego, to zapraszam do mojego gabinetu dietetycznego.

Posiadam fachowe doświadczenie w swoim zawodzie: mam doktorat w zakresie żywienia i oceny żywności, ukończyłam studia podyplomowe w zakresie żywienia człowieka w profilaktyce zdrowotnej na Wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Mój gabinet dietetyczny jest w pełni wyposażony, elektroniczny pomiar składu ciała wykonuję na profesjonalnym, nowoczesnym urządzeniu Tanita. Do dyspozycji pozostają poczekalnia i toaleta.

Jako dietetyk zapraszam osoby z okolicznych miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Stargard Szczeciński, Świnoujście, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Police

Agnieszka Kowieska

Firma oferuje

Odchudzanie głodzenia się, wyrzeczeń, efektu jo-jo, forsujących ćwiczeń i bez suplementów ! Porady dietetyczne oparte są na metodzie metabolic balance® - indywidualnym programie żywienia. Tworzony jest on na podstawie indywidualnych 35 wyników laboratoryjnych krwi osoby. Dietetyk Agnieszka Kowieska

ul. Mikołaja Kopernika 3-5 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 18:00
Wtorek:
08:00 - 18:00
Środa:
08:00 - 18:00
Czwartek:
08:00 - 18:00
Piątek:
08:00 - 18:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 2 miejsc
Numery telefonów
Strony
https://www.dietetyk.szczecin.pl Opis: Dietetyk i odchudzanie Szczecin
Konta społecznościowe
google-plus
Rok założenia
2010
Forma aktywności
Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
8511115412
Regon
320745494
Kategorie
sklep ze zdrową żywnością zdrowa żywność
Słowa kluczowe
dietetyk, odchudzanie, Szczecin

Dietetyk Szczecin VITA-SLIM Agnieszka Kowieska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę