Centrum okien i drzwi

verified_user
Bolesława Krzywoustego 11
61-144 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Centrum okien i drzwi

Drzwi podłogi tarasy Poznań Poznań
Szarych Szeregów 4, Poznań
Drzwi i panele podłogowe Poznań - firma zajmuję się sprzedażą drzwi, panele, vi…
DoswaOkien.pl Poznań
ul. Święty Marcin 29/8, Poznań
Niemieckie okna REHAU wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach Bardzo opłaca …
BETTER SIDE Poznań
Opalenicka 21, Poznań
Przygotowanie terenu pod budowę. Wykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-ka…
WINGLOB Poznań
ul. Darłowska 13 , Poznań
Salon okien i drzwi Winglob w Poznaniu zaprasza. Najkorzystniejsza oferta energ…

Centrum okien i drzwi Informacje o firmie

Ogólne informacje

W naszej ofercie profesjonalne systemy okienne Schuco, okna tarasowe HS HST, solidne niemieckie profile okienne. CENTRUM OKIEN I DRZWI POZNAŃ, to solidna i sprawdzona marka na rynku wielkopolskim, o ugruntowanej pozycji w branży stolarki otworowej w Poznaniu (okna pcv, drzwi). Od kilkunastu lat staramy się sprostać każdemu życzeniu naszych klientów i z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Każdy budujący dom lub remontujący mieszkanie szuka doskonałego rozwiązania w kwestii nowych okien. Kierując się do nas otrzymasz fachowe i profesjonalne doradztwo, wycenę okien, drzwi, bram czy rolet. W ciągu dekady zamontowaliśmy wiele okien i drzwi, czym zyskaliśmy wdzięczność wielu ludzi, a najlepszym tego dowodem są Klienci z polecenia.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży, które odgrywają ważną rolę na rynku. Są to m.in. AWILUX, (Okna Poznań Schüco) Celmol, Dobroplast – producenci okien, Wiśniowski Krispol – producent bram segmentowych, Gerda – producent doskonałych drzwi. Wzajemna wieloletnia współpraca pozwoliła wypracować solidne relacje handlowe, a ciągła wymiana doświadczeń permanentnie wpływa na poprawę jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferowane przez nas produkty pozwolą zrealizować marzenia wielu z Państwa.

Montaż stolarki okiennej w bliźniaku, domu jednorodzinnym, domu pasywnym, energooszczędnym nie stanowi dla nas żadnego problemu. Z dnia na dzień galeria ulega powiększeniu tak jak zadowolenie naszych klientów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej firmy. Komfort i bezpieczeństwo inwestycji popieramy produktami z najwyższej półki, profesjonalnym montażem oraz fachową i miłą obsługą zarówno przed jak i po sprzedażową. Okna Poznań to nasza domena !

Bolesława Krzywoustego 11 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
dostawca drzwi dostawca drzwi garażowych dostawca okien

Centrum okien i drzwi Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę