Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy

verified_user
os. Powstań Narodowych 35
61-215 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy

Ania Kruk Sp. z o.o. Poznań
ul. Kołobrzeska 26, Poznań
Skojarzenie nazwiska Kruk z marką biżuterii jest w tym przypadku jak najbardzie…
ADRIANO Salon mody męskiej i damskiej Poznań
Producent garniturów firma Adriano zaprasza. Oferujemy garnitury ślubne męskie …
STAMAR Uszczelnienia Techniczne Poznań
Zygmunta Wojciechowskiego 31, Poznań
WYKONAMY w 24h KAŻDĄ USZCZELKĘ WEDŁUG RYSUNKU lub WZORU z dowolnego materiału. …
PPH POLKORK Poznań
Książęca 1, Poznań
PolKork S.A. produkuje uszczelki do samochodów ciężarowych i dostawczych, wyrob…

Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wadima jest jedną z wiodących polskich firm w branży odzieżowej. Firma specjalizuje się w produkcji bielizny osobistej oraz szerokiego asortymentu bluzek damskich na skalę przemysłową. Wadima może poszczycić się zespołem 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, zatrudnionych w trzech zakładach firmy zlokalizowanych na terenie centralnej Polski. Wadima to ponad 300 modeli w 4 kolekcjach damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, dostępnych w ponad 2000 sklepów w całym kraju, sieci 38 sklepów firmowych, sklepie on-line oraz eksportowanych do wielu krajów europejskich. Wadima wyróżnia się: nastawieniem na innowacyjność – w każdym sezonie wdrażamy nowe technologie oraz wprowadzamy do oferty nowe dzianiny, aby nasze wyroby jeszcze lepiej spełniały oczekiwania klientów, silnym zaangażowaniem w stałe podnoszenie jakości wyrobów, aby każdy mógł cieszyć się naszymi produktami przez długi czas, skupieniem wewnątrz firmy pełnego cyklu produkcyjnego, aby jeszcze dokładniej kontrolować jakość wyrobów, używaniem do produkcji wyłącznie atestowanych materiałów i technologii, pochodzących od najlepszych, wypróbowanych dostawców, aby zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo wyrobów, doświadczonym zespołem projektantów, którzy w każdym sezonie dostarczają naszym klientom szeroką gamę modnych produktów o najwyższym komforcie użytkowania Historia: Firma Wadima została założona w 1994 roku w Zielonce k. Warszawy jako mały zakład zatrudniający w początkowym okresie 20 osób. Ukierunkowanie na...

os. Powstań Narodowych 35 Poznań

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
1250027673
Regon
010635469
Kategorie
producent producent bielizny

Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę