Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy

verified_user
al. Brücknera 10
51-410 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy

WEGA s.c. Wrocław
Ożynowa 38, Wrocław
Handel hurtowy odzieżą, Handel hurtowny bielizną, Handel hurtowy rajstopami.
Bodyfashion Magnolia Park Wrocław
Legnicka 58, Wrocław
None
Hurtownia Skarpet, Rajstop i Bielizny Wrocław
None

Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Wadima jest jedną z wiodących polskich firm w branży odzieżowej. Firma specjalizuje się w produkcji bielizny osobistej oraz szerokiego asortymentu bluzek damskich na skalę przemysłową. Wadima może poszczycić się zespołem 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, zatrudnionych w trzech zakładach firmy zlokalizowanych na terenie centralnej Polski. Wadima to ponad 300 modeli w 4 kolekcjach damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, dostępnych w ponad 2000 sklepów w całym kraju, sieci 38 sklepów firmowych, sklepie on-line oraz eksportowanych do wielu krajów europejskich. Wadima wyróżnia się: nastawieniem na innowacyjność – w każdym sezonie wdrażamy nowe technologie oraz wprowadzamy do oferty nowe dzianiny, aby nasze wyroby jeszcze lepiej spełniały oczekiwania klientów, silnym zaangażowaniem w stałe podnoszenie jakości wyrobów, aby każdy mógł cieszyć się naszymi produktami przez długi czas, skupieniem wewnątrz firmy pełnego cyklu produkcyjnego, aby jeszcze dokładniej kontrolować jakość wyrobów, używaniem do produkcji wyłącznie atestowanych materiałów i technologii, pochodzących od najlepszych, wypróbowanych dostawców, aby zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo wyrobów, doświadczonym zespołem projektantów, którzy w każdym sezonie dostarczają naszym klientom szeroką gamę modnych produktów o najwyższym komforcie użytkowania Historia: Firma Wadima została założona w 1994 roku w Zielonce k. Warszawy jako mały zakład zatrudniający w początkowym okresie 20 osób. Ukierunkowanie na...

al. Brücknera 10 Wrocław

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
1250027673
Regon
010354694
Kategorie
producent bielizny

Wadima Sp. z o.o. Producent bielizny osobistej. Oddział handlowy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę