Ważyńscy Ewa i Bartłomiej. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

verified_user
ul. Kasztanowa
99-320 Śleszyn, Polska
Poproś o informacje

Ważyńscy Ewa i Bartłomiej. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Informacje o firmie

Ogólne informacje

W ofercie tejszkółki roślin ozdobnych znajdą Państwo szeroki asortyment drzew i krzewów ozdobnych. Oferuje m.in. sadzonki krzewów, krzewy owocowe i krzewy ozdobne, ponadto pnącza, drzewa ozdobne w pojemnikach.Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie kraju jak również za granicą.Specjalizuje się w uprawie i hodowli roślin takich jak np: drzewa ozdobnekrzewy ozdobnesadzonki krzewówkrzewy hurtszkółka drzewszkółka krzewówkrzewy owocowekrzewy liściastekrzewy iglastedrzewa ozdobnekrzewy w pojemnikachdrzewa w pojemnikachdrzewka iglastedrzewka liściasterośliny młode w pojemnikachrośliny dorosłerośliny z grunturośliny przeznaczone do dalszej produkcjiprodukcja roślin w gruncieOferta roślin skierowana jest przede wszystkim do szkółkarzy, klientów hurtowych na rynku polskim jak również zagranicznymdo właścicieli centrów ogrodniczych, punktów sprzedaży a także dla architektów zieleni, firm urządzających ogrody i tereny zieleni.Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą firma etykietuje każdą roślinę etykietą z nazwą rośliny i kodem kreskowym. Możliwa także kolorowa etykieta ze zdjęciem rośliny.Szkółka zapewnia możliwość transportu roślin w dowolne miejsce Polski. Warunki transportu pozostają do indywidualnego ustalenia z Klientem.Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produkowanych przez nas roślin.Szkółka zapewnia atrakcyjne ceny roślin oraz indywidualne, korzystne dla odbiorców warunki współpracy. Oferta firmy: Szkółki roślin Szkółka drzew i krzewów Krzewy iglaste Krzewy...

ul. Kasztanowa Śleszyn

Numery telefonów
Strony
NIP
7751317511

Ważyńscy Ewa i Bartłomiej. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę