EMU SP Z O O NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

verified_user
ul. Twarda 12
80-871 Gdańsk, Polska
Poproś o informacje

EMU SP Z O O NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA KOMANDYTOWA Informacje o firmie

Ogólne informacje

EMU jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii (OZE).

Funkcjonujemy na polskim i środkowo-europejskim rynku od 1991r. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości ogniw, akumulatorów, pakietów bateryjnych i banków energii: ołowiowo-kwasowych wykonanych w technologii AGM i żelowej, litowych (litowo-jonowych - Li-ion, litowo żelazowo fosforowych – LifePO4, litowo-polimerowych – Li-po, niklowo-wodorkowych – NiMH) uznanych marek, tj: EMU®, EUROPOWER®, ACUMAX®, ALARMTEC, KOBE, DYNASTY. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jedynych na świecie przyjaznych środowisku akumulatorów firmy AQUION ENERGY wykonanych w innowacyjnej technologii Aqueous Hybrid Ion (AHI ™).

Uzupełnieniem naszej oferty są wszelkie akcesoria do akumulatorów, m.in: stojaki i szafy bateryjne, ładowarki do akumulatorów, okablowanie i łączniki, zasilacze, prostowniki czy testery.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Wytwarzanie akumulatorów odbywa się w oparciu o najwyższe standardy technologii produkcji. Rozbudowane zaplecze badawcze (własny dział Badan i Rozwoju zatrudniający wybitnych specjalistów i naukowców z polskich uczelni technicznych) oraz dbałość o przestrzeganie norm jakościowych, zapewniają osiągnięcie doskonałych wyników w obszarze wydajności produktów, żywotności oraz powtarzalności parametrów.

Nasza oferta cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
Dostarczyliśmy już ponad 8 milionów akumulatorów i baterii do ponad 10 000 klientów w Polsce, Rosji, Czechach, Niemczech, Finlandii, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Białorusi, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii oraz na terenie Węgier.

Wśród Klientów spółki znajdują się najwięksi producenci i dystrybutorzy zasilaczy bezprzerwowych (UPS), urządzeń (albo systemów) alarmowych oraz przeciwpożarowych, kas fiskalnych, systemów oświetlenia awaryjnego, systemów odnawialnych źródeł energii oraz firmy telekomunikacyjne, transportowe, z branży energetyki zawodowej i przemysłu. Nasze akumulatory i baterie pracują w tysiącach najbardziej wymagających aplikacji, zainstalowanych w prestiżowych obiektach, takich jak: szpitale, banki, centra medyczne, obiekty policyjne, budynki użyteczności publicznej, obiekty dostawców sieci komórkowych, centra danych, stacje telewizyjne, stacje energetyczne. Działając na rynku od ponad 24 lat, dzięki zrozumieniu potrzeb Klienta, wysokiej jakości produktów i usług potwierdzonych certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, EMU stała się jedną z wiodących firm w swojej branży.

ul. Twarda 12 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus linkedin twitter instagram pinterest
NIP
5833087602
Regon
220909131

EMU SP Z O O NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA KOMANDYTOWA Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę