Gabinet Kosmetyczny Neroli

verified_user
Konwalii 1
41-214 Sosnowiec,, Polska
Poproś o informacje

Gabinet Kosmetyczny Neroli Informacje o firmie

Ogólne informacje

"...Każdy ciągle gdzieś pędzi w wielkim popłochu , jak gdyby niezbędne było osiągnięcie czegoś innego poza samym sobą..." Gabinet NEROLI to miejsce gdzie zatrzymasz się na chwilę, zrelaksujesz i zregenerujesz siły w miejscu pełnym spokoju i pozytywnej aury. Główny nasz cel, to zadowolony KLIENT, który wraca :) Stawiamy na NATURALNE TERAPIE, w pracy wykorzystujemy nasze zainteresowania zdrowym stylem życia, dietetyką i medycyną naturalną. Te osoby które mnie znają, wiedzą że jestem zwolenniczką naturalnych terapii i pielęgnacji skóry, absolutnie nieinwazyjnymi metodami. Uważam, że główny wpływ na wygląd i stan naszej skóry, a tym samym na zdrowie ma nasz styl życia : odpowiedni sposób odżywiania (i to podstawa!), oczyszczanie organizmu z toksyn (a przynajmniej nie zaśmiecanie go), oraz pozytywne nastawienie do życia i drugiego człowieka, eliminowanie stresów i wysypianie się. Najważniejsze, to utrzymanie organizmu w stanie równowagi biologicznej, od czego współczesny człowiek jest obecnie daleki ! Zainteresowanie człowiekiem i jego zdrowiem, fizjologią, anatomią zaczęło się wiele lat temu w szkole pielęgniarskiej, a zdobyta wiedza stanowi doskonałą bazę do dzisiejszej pracy w zakresie kosmetyki i refleksoterapii . W mojej pracy wspiera mnie i wtóruje mój mąż, który jest refleksoterapeutą i masażystą. Kosmetyka, którą stosuję w moim gabinecie, to spora część wkładu w zdrowy wygląd Waszej skóry , ale patrząc na stan skóry, na rysy twarzy, analizując przewlekłe problemy...

Konwalii 1 Sosnowiec,

Gabinet Kosmetyczny Neroli Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę