Acre Adamowicz Andrzej

verified_user
Łęczycka 12
53-632 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Acre Adamowicz Andrzej

ŻEGLARSTWO MORSKIE TALAR & TALAR Wrocław
ul. Jana Skrzetuskiego 68 , Wrocław
Żeglarstwo Morskie to rodzinna firma żeglarska która prowadzi czarter jachtów. …
Ankora Polska Wrocław
Lądecka 8, Wrocław
Czarter jachtów żaglowych i motorowych na całym świecie: Chorwacja, Grecja, Wło…
Czarter Jachtów Rumpel Wrocław
Marka Hłaski 2, Wrocław
None
Jacht Klub Przystań Wodna Wrocław
wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 40 , Wrocław
None

Acre Adamowicz Andrzej Informacje o firmie

Ogólne informacje

Dysponujemy flotą, na którą składają się trzy własne Delphie 40 oraz jachty podnajmowane od greckich armatorów. Nasze jachty zakupione zostały bezpośrednio ze stoczni - Delphia Yachts. Wyprodukowane były w 2008 roku. Przez dwa sezony pływały w czarterach promując Delphie na Adriatyku, a następnie przeszły przegląd w stoczni, gdzie ponadto zostały wyposażone między innymi w dodatkowe zbiorniki wody i wyposażenie nawigacyjne.

Szkolenie odbywa się na jachtach Delphia 40, które zostały wyposażone w urządzenia nawigacyjne i sprzęt multimedialny niezbędny do tego celu i tak, oprócz standardowego wyposażenia nawigacyjnego, na który składają się:
# system Tridata Raymarine,
# chartplotter Raymarine 435i,
# kompas magnetyczny,

nasze jachty dodatkowo wyposażyliśmy w:

# AIS klasy B,
# komputer nawigacyjny NavSim z 17-calowym dotykowym ekranem,
# kompas elektroniczny.

Ponadto na pokładzie zainstalowane jest stanowisko multimedialne z 32” ekranem. Mimo, że szkolenie odbywa się na akwenie B (morza zamknięte), jachty zostały wyposażone w sprzęt dla akwenu A (ocean), można więc podczas szkolenia zapoznać się z pełnym wyposażeniem oceanicznym, EPIRB, transponder radarowy czy Navtex.

Kadrę dydaktyczną stanowią doświadczeni żeglarze: kpt. jacht. Wojciech Zientara i kpt. jacht. Brunon Świątek. Szkolenie będzie zakończone egzaminem przed komisją PZŻ na miejscu w Lefkas.

Oferujemy dowóz załóg do Lefkas własnymi autokarami w cenie 500 zł w obydwie strony, a dla klientów innych firm czarterowych 550 zł. W cenie przejazdu wliczone są dwa gorące posiłki (po jednym w każdą ze stron). Zależnie od liczebności załóg przejazd będzie realizowany dużym autokarem (na 50 osób) lub małym (na 28 osób).

Łęczycka 12 Wrocław

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
jachty

Acre Adamowicz Andrzej Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę