Auto-Euro S.A.

verified_user
Nałkowskich 5
20-470 Lublin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Auto-Euro S.A.

Sobucky Poland Sp. z o.o. Sobucky Ltd Sp.k. Lublin
ul. Tomasza Zana 11A, Lublin
Sobucky jest rodzinną firmą, działająca jako dostawca surowców kosmetycznych i …
BONUS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIESŁAW SYGNOWSKI Lublin
Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
P.H.U. EKO-DAM BŁOTNIAK JACEK Lublin
Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych
P H U FARBEKS BIS SPÓŁKA JAWNA A K RZEPECCY Lublin
ul. Wojciechowska 40 , Lublin
Hurtownia Chemii Budowlanej Firma P.H.U. Farbeks-bis Sp. Jawna A.K. Rzepeccy

Auto-Euro S.A. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Szanowni Państwo,
firma AUTO EURO S.A. została utworzona w 1991 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycje na lubelskim rynku motoryzacyjnym.

Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z największymi producentami części zamiennych z całej Europy, którzy swoje wyroby dostarczają na linie montażowe wszystkich znanych producentów samochodów oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości.

W 2003 roku AUTO EURO S.A przystąpiła i rozpoczęła działalność w ramach grupy zakupowej pod nazwą Grupa Auto Euro. GAE utworzona został w formie konfederacji czterech niezależnych firm jako wspólna platforma zakupowa. Obecnie w skład GAE wchodzi siedem firm swoim zasięgiem działalności obejmujących teren całego kraju, co umożliwia skuteczne docieranie do lokalnych rynków motoryzacyjnych w Polsce.

AUTO EURO S.A. jest członkiem założycielem SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnch).

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, systematycznie wzbogacaną o nowe artykuły. Naszą ofertę kierujemy do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm posiadających własny tabor a także do klientów indywidualnych.

Nasz dział sprzedaży tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy zawsze mogą służyć Państwu fachową poradą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, nowoczesne formy komunikacji oraz szybką i skuteczną realizację dostaw.

Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie naszych klientów, każdy nasz partner handlowy ma swojego przedstawiciela, z którym ma możliwość indywidualnego negocjowanie warunków współpracy.

W maju 2012r. otworzyliśmy pierwszy oddział firmy w Tomaszowie Lubelskim, mieszczący się przy ulicy Rolniczej 1.
Jest to największy skład części samochodowych znajdujący się najbliżej granicy z Ukrainą.
Kolejne oddziały zostały uruchomione w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 102 oraz w Wieliczce przy ul. Narutowicza 24.
14 kwietnia 2014r. otworzyliśmy nasz oddział w Rusocinie k/Pruszcza Gdańskiego mieszczący się przy ul. Gdańskiej 6, który oferuje sprzedaż hurtową części do samochodów osobowych i dostawczych na terenie Trójmiasta i województwa Pomorskiego.

Nałkowskich 5 Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
hurtownia magazyn

Auto-Euro S.A. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę