Auto Bochnia - Rafko Sp.j.

verified_user
15
32-700 Bochnia, Polska
Poproś o informacje

Auto Bochnia - Rafko Sp.j. Informacje o firmie

Ogólne informacje

"Copma Polska “ zajmuje się produkcją specjalistycznych pojazdów drogowo – szynowych dedykowanych dla branży kolejowej oraz tramwajowej.Posiada zakład produkcyjny o powierzchni 1200 m kw. zlokalizowany w Małopolsce.Własne zaplecze projektowe,produkcyjne oraz serwisowe.Ponadto Copma jest jednym z największych w Polsce dostawcą hydraulicznych żurawi –przenośnych i urządzeń dźwigowych. Profesjonalne obsłużenie klienta oraz doświadczenie pozwoliło na zdobycie wielu klientów w branży kolejowej,budowlanej, energetycznej oraz morskiej. Produkty Copma polecane są przez zadowolonych klientów ,a doświadczenie 40 lat producenta żurawi pozwala na znalezienie odpowiednich rozwiązań dla każdego klienta. Indywidualne rozwiązania pozwalają na zaspokajanie potrzeb rynku kolejowego i tramwajowego. Na dzień dzisiejszy w branży kolejowej i tramwajowej jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań dźwigowych co owocuje kolejnymi projektami realizowanymi przez COPMA POLSKA . Głównymi produktami firmy są ; Specjalistyczne ratownicze pojazdy drogowo-szynowe do unoszenia członów tramwajów z zamontowanym Żurawiem hydraulicznym o udźwigu 110 TON. Specjalistyczne pojazdy drogowo-szynowe z platformą dla czterech osób do budowy ,naprawy oraz utrzymania sieci trakcyjnej lub usuwania skutków awarii na dachu tramwaju.Pojazd drogowo-szynowy do rozwijania i naciągania sieci trakcyjnej,Pojazd drogowo-szynowy do przetaczania wagonów, Pojazd drogowo-szynowy z wymienną zabudową do zgrzewania...

15 Bochnia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus youtube

Auto Bochnia - Rafko Sp.j. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę