Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa

verified_user
Zwycięstwa 36
44-100 Gliwice, Polska

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy organizacją skupiającą firmy różnych branż gospodarki, zarówno te z imponującym portfolio, jak i te, które pierwsze kroki w biznesie stawiają od niedawna. Mimo tej różnorodności mamy wspólny cel. Chcemy razem tworzyć miejsce sprzyjające dobrym kontaktom między firmami oraz inspirujące do nawiązywania długofalowych relacji. Zaufało nam wielu przedsiębiorców. Nasze usługi cieszą się popularnością, a ich jakość jest wysoko oceniana. Korzyści płynące z bycia jednym z nas możecie Państwo zauważyć przeglądając katalog, który powstał z myślą o tych przedsiębiorstwach, które szukają organizacji mogącej wspomóc ich rozwój. Natomiast środki finansowe jakie Izba otrzymuje z usług przedstawionych w tym katalogu, przekazuje na działalność statutową, której celem jest wspieranie Członków Izby. Szeroki zakres usług świadczonych dla naszych Członków, imprezy integrujące lokalną społeczność biznesu, niech będą jedynie przedsmakiem tego, co mogą zyskać przedsiębiorcy przystępujący do naszego grona. Liczę na to, że niniejszy katalog skłoni Państwa do skontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej działalności i usług. Zdajemy sobie sprawę, że Państwa oczekiwania są wysokie, ale jesteśmy gotowi im sprostać.

Zwycięstwa 36 Gliwice

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę