Pachmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jacek Pachura

verified_user
12A
63-000 Środa Wielkopolska, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Pachmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jacek Pachura

Amigo Środa Wielkopolska
ul. Zielniczki 5 , Środa Wielkopolska
None

Pachmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jacek Pachura Informacje o firmie

Ogólne informacje

Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji jaj. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. Proponujemy: -jaja kurze, -jaja przepiórcze, -jaja z wolnego wybiegu, -jaja z chowu ściółkowego, -jaja z chowu klatkowego. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń i linii produkcyjnej, która dodatkowo usprawnia cały proces. Dysponujemy własnym transportem, dlatego bez problemu dostarczymy zakupione produkty pod wskazany adres przez klienta. Dodatkowo dowóz jest całkowicie bezpłatny. Najczęściej jaja dostarczamy do zakładów przetwórstwa, hurtowni spożywczych, hurtowni nabiałowych, sklepów, piekarni, cukierni, restauracji, a także klientów indywidualnych. Nasze jajka zbierane są własnoręcznie przez pracowników i traktowe z ostrożnością. Produkty z naszej fermy nadają się do wypieków oraz są zawsze świeże. Kury wychowywane są w bezstresowej atmosferze, dzięki czemu zbiory występują częściej. Pracujemy przez cały tydzień od poniedziałku niedzieli. Dostawa na telefon realizowana jest zazwyczaj w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Jajka pakujemy w opakowania detaliczne po 180 i 360 sztuk w...

12A Środa Wielkopolska

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 18:00
Wtorek:
07:00 - 18:00
Środa:
07:00 - 18:00
Czwartek:
07:00 - 18:00
Piątek:
07:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
dostawca jaj hurtownia nabiału

Pachmax Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jacek Pachura Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę