Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych

verified_user
Asfaltowa 12a
05-500 Piaseczno, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych

AZALIOWY OGRÓD Piaseczno
ul. Jana Pawła Ii 31/48 , Piaseczno
Firma Azaliowy Ogród specjalizuje się w projektowaniu i urządzaniu terenów ziel…

Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych Informacje o firmie

Ogólne informacje

Szkółka Roślin Ozdobnych w Żabieńcu została założona w drugiej połowie lat siedemdziesiątych XX wieku. Początkowo właściciele Szkółki traktowali uprawę roślin ozdobnych jako hobby. Ich działalność szybko się rozwijała i w ciągu kilku lat Szkółka przekształciła się w profesjonalną firmę. Obecnie powierzchnia upraw w pojemnikach wynosi 26 ha. Szkółka zajmuje się produkcją drzew i krzewów ozdobnych, iglastych i liściastych przeznaczonych do sadzenia w ogrodach, na działkach, terenach rekreacyjnych, na tarasach, balkonach itp. Posiada w sprzedaży szeroki asortyment roślin ozdobnych przeznaczonych do tworzenia żywopłotów, szpalerów, klombów, nasadzeń pojedynczych i grupowych. Wielkość sprzedawanych roślin jest zróżnicowana: od 30-40 cm (pojemniki 2-3 litrowe) do 250-300 cm (pojemniki 60 litrowe). Liczba produkowanych roślin w danej odmianie waha się od kilkuset sztuk do kilkunastu tysięcy. Szkółka prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Przy Szkółce znajduje się bardzo duży punkt sprzedaży detalicznej, w którym klienci indywidualni mogą dokonać zakupów, uzyskując od sprzedawców informacje dotyczące zasad sadzenia i pielęgnacji roślin. Dla odbiorców hurtowych, którzy prowadzą centra ogrodnicze lub zajmują się architekturą krajobrazu Szkółka przewiduje korzystne ceny hurtowe. Sezon sprzedaży w Szkółce trwa od wczesnej wiosny do Świąt Bożego Narodzenia. Punkt sprzedaży czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 18.00, a w niedzielę od 9.00 do 14.00. W okresie...

Asfaltowa 12a Piaseczno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 18:00
Wtorek:
08:00 - 18:00
Środa:
08:00 - 18:00
Czwartek:
08:00 - 18:00
Piątek:
08:00 - 18:00
Sobota:
08:00 - 16:00
Niedziela:
09:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
hurtowa szkółka roślin szkółka roślin szkółka drzew

Homa-Kosakowska Krystyna Szkółka Roślin Ozdobnych Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę