Clip Sp. z o.o.

verified_user
Wolska 11
20-411 Lublin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Clip Sp. z o.o.

GALADOM SA Lublin
ul. Fabryczna 2 , Lublin
WNĘTRZA -projektowanie meble dekoracje glazura podłogi okna drzwi. CZAS WOLNY -…
TOMASZ BOJARSKI Ti Bi PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE Lublin
Wydawanie książek
EcoHVAC - Salon Pomp Ciepła Lublin
CB GALA lok. 2.8, Lublin
Firma EcoHvac Ltd. funkcjonuje na rynku od roku 2014. Pomimo krótkiego okresu n…
Lublin Plaza Lublin
ul. Lipowa 13 , Lublin
Godziny otwarcia: CHR LUBLIN PLAZA: codziennie 9.00 – 21.00 CINEMA CITY: codz…

Clip Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Galeria Color Park w Nowym Targu ma zgodnie z założeniami stać się najnowocześniejszym tego rodzaju obiektem na Podhalu, o planowanej powierzchni najmu 25 000 mkw. Centrum ma ambicje unikatowego połączenia funkcji komercyjnych oraz rozrywkowych, tak aby zapewnić mieszkańcom różnorodną ofertę i wypełnić lukę regionu w tym obszarze. Pragniemy, aby obiekt stał się częścią żywej przestrzeni miejskiej i nieszablonową propozycją spędzenia wolnego czasu. Naszym klientom planujemy zapewnić atrakcyjną ofertę, w której znajdą szeroki wybór spośród kilkudziesięciu znanych marek polskich i zagranicznych, supermarket spożywczy, hipermarket budowlany, punkty usługowe i gastronomiczne, a także rozrywkę m.in. w postaci kina wielosalowego.
Wzorem największych przestrzeni tego typu w Polsce i na świecie w planach są różnorodne wydarzenia specjalne i eventy zarówno rozrywkowe jak i kulturalne, skierowane do mieszkańców Nowego Targu i okolic.
Twórcą projektu jest Nowotarska sp. z o.o., posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji obiektów handlowych. Spółka współpracuje z najlepszymi specjalistami, którzy wspierają ją w przygotowaniu projektu jak najbardziej odpowiadającego miastu i jego mieszkańcom.

Za koncepcję komercyjną obiektu odpowiada firma BOSE, natomiast za komercjalizację MALLSON Polska, która w swoim portfolio posiada kilkadziesiąt projektów nowoczesnych centrów handlowo-rozrywkowych oraz parków handlowych o łącznej powierzchni ponad 500.000 mkw. oraz ok. 2.000 sklepów
http://www.mallson.pl/
www.bosearchitects.com

Planowany termin oddania inwestycji do użytku to IV kwartał 2016 roku.

Wolska 11 Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
10:00 - 20:00
Wtorek:
10:00 - 20:00
Środa:
10:00 - 20:00
Czwartek:
10:00 - 20:00
Piątek:
10:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela:
10:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
centrum handlowe

Clip Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę