Grees Akustyka Słuchu Sp. z o.o.

verified_user
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia, Polska
Poproś o informacje

Grees Akustyka Słuchu Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Od 1992 roku pomagamy Polakom słyszeć szum liści, śpiew ptaków i śmiech wnuków. Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla osób z niedosłuchem. Jesteśmy pod tym względem największą firmą w Europie Centralnej. W Polsce posiadamy sieć 200 salonów, w których codziennie 400 protetyków słuchu GEERS doradza oraz oferuje usługi i produkty o najwyższym standardzie, dopasowując je do Twoich potrzeb i możliwości. Współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami aparatów słuchowych, oferując nowoczesne technologie w dobrych cenach. Dzięki własnemu laboratorium możemy produkować na miejscu wkładki uszne do aparatów słuchowych, co zapewnia szybszą realizację zamówień. Chcemy, aby każdy mógł dobrze słyszeć! W przypadku utraty słuchu, aparat słuchowy pomoże Ci wrócić do normalnego życia. Nowoczesne aparaty słuchowe wyposażone są w inteligentne techniki przetwarzania sygnału dźwiękowego i zapewniają zrozumiałość mowy. Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego protetyka słuchu. Znajdź swój najbliższy sklep GEERS. I odwiedź nas!

Kazimierza Wielkiego 13 Bochnia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
sklep z aparatami słuchowymi

Grees Akustyka Słuchu Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę