Nachłodno

verified_user
pl. Solny 14
3 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Nachłodno Informacje o firmie

Ogólne informacje

Zespół Nachlodno składa się z pasjonatów, którzy na bieżąco monitorują rynek klimatyzatorów przenośnych i oczyszczaczy powietrza. Interesujemy się wszelkimi nowinkami technologicznymi i aktualnościami w tej dziedzinie, aby dzielić się z użytkownikami wartościową i unikalną wiedzą. Nasi pracownicy zdobyli doświadczenie podczas wieloletnich testów najbardziej popularnych urządzeń użytku domowego.

Na co dzień oceniamy sprzęt, biorąc pod uwagę jego opłacalność, funkcje, wydajność oraz wyposażenie. Przeprowadzamy testy modeli w naszym laboratorium, dokładnie analizując każdy parametr i sprawdzając zgodność opisu produktu z rzeczywistością. Wszystkie nasze badania są przedstawione w recenzjach urządzeń.

Pragniemy, aby każdy mógł doświadczać korzyści czystego powietrza, które wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przeczytania naszych artykułów.

Firma oferuje

Na stronie nachlodno.pl znajdziesz rankingi osuszaczy i klimatyzatorów przenośnych. Tworzymy zestawienie sprzętu w odniesieniu do jego parametrów oraz testów. Na naszej stronie znajdziesz wskazówki jaki sprzęt dobrać do swojego domu i gdzie znaleźć najlepszy model w atrakcyjnej cenie.

pl. Solny 14 Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2019
Forma aktywności
Usługi dla biznesu
Słowa kluczowe
osuszacze powietrza, klimatyzatory przenośne, klimat

Nachłodno Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę