Fenix Maszyny

verified_user
Karosek 27
32-700 Bochnia, Polska
Poproś o informacje

Fenix Maszyny Informacje o firmie

Ogólne informacje

Oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, co pozwala na wybór najlepszej opcji dla danego klienta. W naszej ofercie znajdują się m.in. tarcze diamentowe , młoty wyburzeniowe, wibratory do betonu, piły do betonu, pilarki tarczowe, młotowiertarki , zagęszczarki a także narzędzia brukarskie, takie jak imaki brukarskie, listwy brukarskie czy chwytaki do układania krawężników i wiele innych. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów, co pozwala na pełne zaufanie klientów do jakości i trwałości naszych produktów. Nasza oferta jest stale aktualizowana, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że zawsze będą mieli dostęp do najnowszych produktów na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej fenixmaszyny.pl, gdzie można znaleźć pełny opis i specyfikacje produktów, a także skorzystać z możliwości zakupu przez internet. Nasza obsługa klienta służy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego produktu dla indywidualnych potrzeb zachęcamy do kontaktu.

Firma oferuje

Oferta firmy Fenix Maszyny skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców i firm z budowlanej, przemysłu, firm sprzątających czy brukarstwa. W ofercie znajdują się frezarki, zagęszczarki, pompy budowlane, maszyny czyszczące i wiele innych. Firma Fenix Maszyny skierowana jest do klientów z całego kraju i zagranicy, którzy oczekują nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również profesjonalnego podejścia do klienta i kompleksowej obsługi.

Karosek 27 Bochnia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 20:00
Wtorek:
8:00 - 20:00
Środa:
8:00 - 20:00
Czwartek:
8:00 - 20:00
Piątek:
8:00 - 20:00
Sobota:
8:00 - 17:00
Niedziela:
13:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Hurt, Detal, Dropshipping, Sprzedaż tylko przez internet
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
8681988599
KRS
0001017898
Regon
524432751

Fenix Maszyny Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę