Love My Job Patrycja Polaczuk-Rutkowska

verified_user
ul. Niedźwiedzia 6
55-002 Kamieniec Wrocławski, Polska
Poproś o informacje

Love My Job Patrycja Polaczuk-Rutkowska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Love My Job Patrycja Polaczuk-Rutkowska to profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie zawodowym. Ekspertka kariery - pani Patrycja Polaczuk-Rutkowska przeprowadza klientów przez wszystkie etapy zmiany zawodowej, wykorzystując przy tym nowoczesną metodę myślenia projektowego - Design Thinking. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które pragną zmienić coś w swoim zawodowym życiu, czują wypalenie w obecnej pracy bądź potrzebują pomocnej dłoni, która przeprowadzi je przez meandry dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. By umówić się na bezpłatną konsultację, wystarczy napisać wiadomość e-mail, bądź użyć formularza dostępnego na stronie internetowej firmy pod adresem domenowym: lovemyjob.pl

Firma oferuje

Oferta Love My Job Patrycja Polaczuk-Rutkowska skierowana jest do osób, które są wypalone zawodowo, przepracowane, niedoceniane w pracy, szukające nowych wyzwań lub marzące o zmianie zawodowej. Oferta obejmuje kompleksową pomoc w w/w obszarach, w tym m.in. konsultacje kariery, opracowanie CV oraz pomoc w uzupełnieniu i prezentacji wizytówki na LinkedIn i innych biznesowych portalach społecznościowych.

ul. Niedźwiedzia 6 Kamieniec Wrocławski

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook linkedin instagram
Rok założenia
2022
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
9121774604
Regon
522007720
Kategorie
pisanie życiorysów zawodowych konsultant biuro pośrednictwa pracy
Słowa kluczowe
doradca kariery, coaching kariery, konsultant do spraw kariery

Love My Job Patrycja Polaczuk-Rutkowska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę