Adrian Dworak - Agencja Kreatywna

verified_user
Żeliwna 9
42-480 Poręba, Polska
Poproś o informacje

Produkty z firmy Adrian Dworak - Agencja Kreatywna

Adrian Dworak - Agencja Kreatywna Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jednoosobowa działalność prowadzona przez absolwenta Politechniki Śląskiej. Podstawową usługą w mojej ofercie są rzecz jasna strony internetowe dla firm. Tworzone są one z myślą o wymaganiach klienta, jak i również stosując się do najnowszych wytycznych związanych z wyglądem i funkcjonalnością witryn.

Dodatkowo przez ostatnie miesiące oferuję swoim klientom pomoc przy tworzeniu, zarządzaniu i optymalizacji wizytówek Google które są doskonałym narzędziem marketingowym dla firm działających w określonym obszarze.

Firma oferuje

Strony Internetowe
Projektowanie stron Internetowych zarówno prostych jak i bardziej rozbudowanych. Di współpracy zapraszam właścicieli firm, urzędy, instytucje, kluby sportowe czy kościoły.

Wizytówka Google
Prowadzenie i pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma. Zdobywanie ruchu organicznego, który dodatkowo poprawia pozycję Twojej firmy w sieci.

Media Społecznościowe
Administrowanie profili w mediach społecznościowych Facebook, Instagram Tik-Tok. Dodawanie postów, relacji, komunikacja z widzami.

Firma poszukuje

Poszukuję klientów którzy prowadzą swoje firmy w obszarze lokalnym. Z racji na moje miejsce zamieszkania, najchętniej współpracuję z osobami zamieszkałymi na Śląsku : Zawiercie, Sosnowiec, Myszków, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Szczekociny, Ogrodzieniec, Tarnowskie Góry, Będzin itp.

Żeliwna 9 Poręba

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 20:00
Wtorek:
8:00 - 20:00
Środa:
8:00 - 20:00
Czwartek:
8:00 - 20:00
Piątek:
8:00 - 20:00
Sobota:
8:00 - 20:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook instagram
Rok założenia
2022
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Kategorie
agencja marketingowa agencja interaktywna projektowanie stron www
Słowa kluczowe
strony internetowe, wizytówka google, social media

Zdjęcia

Adrian Dworak - Agencja Kreatywna Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę