Internet Marketing sp. z o.o.

verified_user
Inflancka 27
61-132 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Internet Marketing sp. z o.o.

Front Row Polska Poznań
Kolorowa 8, Poznań
Wyjątkowo skuteczne usługi pozycjonowania stron internetowych lub sklepów opart…
SEMTIM Poznań
Perzycka 58, Poznań
SEMTIM zajmuje się głównie pozycjonowaniem i tworzeniem stron oraz sklepów inte…
Grupa-SEO Poznań
ul. Sielska 17A, Poznań
Grupa-SEO zajmuje się głównie optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowy…

Internet Marketing sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Od 2014 roku zajmujemy się świadczeniem usług w Internecie. Zdobyte doświadczenie w kontakcie z wieloma klientami zaowocowało utworzeniem zgranej grupy ludzi, którzy z pasją działają na rzecz odbiorców naszych usług. Jako agencja ds. social media, dbamy nie tylko, aby nasi klienci posiadali profile w najpopularniejszych portalach społecznościowych, ale żeby były atrakcyjne i żywe. Jednocześnie zwracamy uwagę na prezentację produktów i usług. Dzięki współpracy z nami otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna, który pomoże w ustaleniu strategii marketingowej, przygotuje spójną kreację graficzną i uruchomi reklamę w ramach budżetu jaki Ci dajemy już w ofercie, na określone przez Ciebie cele. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy z przyjemnością przedstawią ofertę z myślą o rozwoju Twojej działalności.

Firma oferuje

W ramach naszej oferty działamy w 4 głównych kierunkach:

- Facebook: przygotujemy Twój profil, stworzymy kreację i strategię, zadbamy o regularne posty, pozyskamy fanów, zareagujemy na polubienia i komentarze, uruchomimy kampanię reklamową z budżetem reklamowym, który u nas masz w cenie oferty. Otrzymasz również raport, a także omówienie najważniejszych jego elementów

- Instagram: założymy lub edytujemy profil, zintegrujemy z posiadanymi przez Ciebie zasobami, stworzymy opisy, które przyciągną nowych klientów. Na bieżąco będziemy w kontakcie z Tobą lub Twoim oddelegowanym pracownikiem, by dobrać odpowiednie treści, określić kierunek strategii działań marketingowych i stosownie do wniosków podejmiemy publikację postów i reklamę w ramach budżetu, który u nas masz w cenie oferty. Otrzymasz raport z realizowanych działań oraz podsumowanie przygotowane przez dedykowanego opiekuna.

- Linkedin: poprowadzimy profil na tym portalu, tak byś był zauważalny dla odbiorców B2B, ale nie tylko. Stworzymy bardzo dobre jakościowo wpisy, które wypełnią Twój profil i zbudują atrakcyjny wizerunek oraz pomogą dotrzeć do nowych klientów. Dobierzemy odpowiednie hasztagi, żeby wpisy miały odpowiednie zasięgi. Każdego miesiąca otrzymasz raport z prowadzonych działań wraz z uwagami dedykowanego opiekuna.

- Loopie: narzędzie do pozyskiwania followersów na Instagramie. W naturalny sposób pozyskamy dla Ciebie od 300 do nawet 1200 nowych, realnych obserwujących w skali miesiąca. Zbudujesz dzięki temu w bardzo krótkim czasie społeczność, która będzie gotowa na Twoje produkty, usługi.

Firma poszukuje

Poszukujemy klientów dla naszych usług :)
Jesteśmy gotowi pomóc niemal w każdej branży zdobyć nowych klientów.
Jeżeli chcesz rozwinąć skrzydła w social media, umocnić swój wizerunek w sieci, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Inflancka 27 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:30 - 16:30
Wtorek:
08:30 - 16:30
Środa:
08:30 - 16:30
Czwartek:
08:30 - 16:30
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
https://megafanpage.pl Opis: Firmowa strona internetowa Megafanpage
Konta społecznościowe
facebook instagram linkedin
Rok założenia
2014
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
7811898139
KRS
0000511283
Regon
302751379
Kategorie
agencja interaktywna agencja marketingowa usługi reklamowe
Słowa kluczowe
reklama facebook, reklama instagram, prowadzenie social media

Zdjęcia

Internet Marketing sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę