GLASS-PAT Krystian Patrzałek

verified_user
Pszczelnik 42
43-600 Jaworzno, Polska
Poproś o informacje

GLASS-PAT Krystian Patrzałek Informacje o firmie

Ogólne informacje

GLASS-PAT Krystian Patrzałek to polski producent szkła na wymiar z siedzibą w Jaworznie i oddziałem w Katowicach, w którym prowadzi sprzedaż stacjonarną swoich wyrobów. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie sklep-plg.pl. Produkty firmy GLASS-PAT Krystian Patrzałek cieszą się ogromną popularnością zarówno na lokalnym rynku, jak i krajowym. Dzięki oferowaniu najwyższej jakości produktów szklanych wykorzystywanych we współczesnym dekoratorstwie, firma szybko rozwija się i stale zyskuje na popularności.

Firma oferuje

Firma GLASS-PAT Krystian Patrzałek oferuje najwyższej jakości wybory ze szkła, w szczególności płytki szklane (płytki lustrzane i płytki lustrzane fazowane oraz zestawy płytek), lustra, lacobel, chemię do szkła i inne wyroby szklane na zamówienie. Produkty firmy GLASS-PAT Krystian Patrzałek można nabyć bezpośrednio w sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym. Firma dodatkowo oferuje montaż luster i zamówionych produktów szklanych.

Pszczelnik 42 Jaworzno

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Rok założenia
2021
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
6322028332
Regon
388759218

GLASS-PAT Krystian Patrzałek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę