Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET

verified_user
Cegielniana 15
95-030 Gospodarz, Polska
Poproś o informacje

Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET jest dostawca materiałów budowlanych. Krajem, w którym znajduje się Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Gospodarz.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 422142933

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Cegielniana 15, 95-030 Gospodarz, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 51,66474, 19,45851, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Firma oferuje

Nasza oferta obejmuje: kontrola dostępu, systemy kontroli dostępu, okucia obiektowe, zawiasy do drzwi, klamki do drzwi, zamknięcia ewakuacyjne, zamki do drzwi, kłódki, szyldy do drzwi, gałki drzwiowe, uchwyty drzwiowe, elektrozaczepy drzwiowe, zwory do drzwi, trzymacze drzwiowe, systemy drzwiowe, systemy przesuwne do drzwi, zamykacze, zamykacze drzwiowe, uszczelki opadające, uszczelki opadające do drzwi, uszczelki szczotkowe, uszczelki szczotkowe do drzwi, zasuwy czołowe, zasuwy czołowe do drzwi, maskownice podłogowe, przytrzymywacze drzwiowe, odboje, odboje do drzwi, odboje drzwiowe, ograniczniki, ograniczniki do drzwi, ograniczniki drzwiowe, cyfry na drzwi, cyfry, piktogramy, piktogramy na drzwi, pręty prostujące, pręty prostujące drzwi, pręty prostujące do drzwi, kratki wentylacyjne, przeciwpożarowe kratki wentylacyjne, wizjery drzwiowe, wizjery, wizjery do drzwi, kołatki, kołatki drzwiowe, systemy ochrony palców, system ochrony palców, ochrona palców przed przytrzaśnięciem, panel do drzwi - ochrona palców przed przytrzaśnięciem, czytniki do drzwi, programatory, zasilanie do drzwi, zamknięcia ewakuacyjne z ochroną antybakteryjną, system kontroli dostępu - zastosowanie, kontrola dostępu w domach, kontrola dostępu drzwi w domach, kontrola dostępu drzwi w pensjonatach, kontrola dostępu drzwi w sklepach, kontrola dostępu drzwi w przestrzeni co-workingowej, kontrola dostępu drzwi w biurze, kontrola dostępu drzwi smart office, kontrola dostępu drzwi co-living, kontrola...

Cegielniana 15 Gospodarz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
1996
Forma aktywności
Hurt
Forma prawna
Spółka Jawna
NIP
7291666999
KRS
0000005605
Regon
471369683
Kategorie
dostawca materiałów budowlanych sklep ze stolarką budowlaną sklep z artykułami dla stolarzy

Systemy kontroli dostępu i okucia obiektowe | NOVET Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę