PH Przemysław Sarnecki

verified_user
Frezerów 3
20-209 Lublin, Polska
Poproś o informacje

PH Przemysław Sarnecki Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma działa na rynku polskim od 2020 roku. Zajmujemy się internetową sprzedażą ekologicznych produktów z naciskiem na kosmetyki. Nazwa firmy ibiogeria to połączenie kilku fraz, i - od internetowa, bio - od naturalny, ekologiczny, geria - pochodzi od słowa drogeria. W naszej ofercie znajdują się czołowi Polscy producenci naturalnych kosmetyków i ekologicznych akcesori. Zależy nam na propagowaniu nurtu zero waste, naturalnych sposobów pielęgnacji za pomocą środków bez parabenów, formaldehydów, konserwantów, toluenu itp. Prowadzimy sprzedaż tylko wysyłkową za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, nasze produkty są nowe i mają długi termin przydatności. Dzięki sprzedaży wysyłkowej nie muszą Państwo wychodzić z domu aby kupić najpotrzebniejsze rzeczy.

Firma oferuje

W ofercie mamy kosmetyki naturale i ekologiczne akcesoria takich producentów jak: Mohani, Ecophant, Mokosh, Cztery szpaki, Fluff, Auna, Swoye, Lullalove, Lofco, Nicel, Ben&anna, Bambaw, your natural side, Bioline, Raggsy, Bioup i wielu innych.

Firma poszukuje

Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chce żyć zdrowo i w zgodzie z naturą.

Frezerów 3 Lublin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2020
Forma aktywności
Detal, Dropshipping, Sprzedaż tylko przez internet
Forma prawna
Osoba prywatna
NIP
8641875765
Regon
260643890

PH Przemysław Sarnecki Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę