FlyandWatch sp. z o.o.

verified_user
Szkolna 72
43-230 Goczałkowice-Zdrój, Polska
local_parking
5 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

FlyandWatch sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

FlyandWatch to dynamicznie rozwijająca się firma młodych zgranych profesjonalistów wielu dziedzin z szerokim doświadczeniem świadczonych usług na platformach precyzyjnych pomiarów,komplementacji i obróbki danych z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologi. Nasza firma posiada światowej klasy sprzęt do zbierania danych (filmowanie / zdjęcia/skaning), bezzałogowe statki powietrzne (Drony) o udźwigu do 17kg, kamery i aparaty 4K i HD, kamery termowizyjne i 3d. Ponadto dysponujemy zaawansowanym sprzętem pomiarowym, co pozwala nam wykonać wszelkie prace pomiarowe na najwyższym poziomie dokładności. Dysponujemy między innymi stacjonarnymi jak i mobilnymi skanerami laserowymi 3D, wielorakim systemami precyzyjnego pozycjonowania GPS oraz prywatnym centrum przetwarzania danych. Zaplecze firmy składa się z wielu stanowisk komputerowych o wysokich parametrach obliczeniowych i graficznych, dzięki czemu powstają w niej wyjątkowo precyzyjne materiały oraz inne wymagające opracowania potrzebne naszym klientom. Skupiając naszą wspólną wiedzę i doświadczenie od lat wykonujemy prace szybko na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Firma oferuje

Usługi bezzałogowymi statkami powietrznymi (drony) Filmowanie Skaning laserowy 3D Termowizja Badanie zanieczyszczeń powietrza Informatyka

Szkolna 72 Goczałkowice-Zdrój

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 5 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2016
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
6381816999
KRS
0000636943
Regon
365375208

FlyandWatch sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę