Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek

verified_user
Liściasta 52/17
91-357 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz i sprawia, że pomysły naszych Klientów stają się rzeczywistością. Na każdym etapie drogi projektowej dbamy o estetykę projektowanego wnętrza nie zapominając o jego funkcjonaliści. Jeśli pragniesz aby Twoje wnętrze zostało odmienione lub zaprojektowane od zera - dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu a razem zadbamy o Twoją przestrzeń.

Firma oferuje

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje możliwej współpracy. Jedna z nich to konsultacje architektonicznie gdzie odpowiemy a nurtujące Państwa pytania zarówno pod kątem funkcjonalności pomieszczeń jak i ich docelowego wyglądu. Kolejna forma to projekt wnętrza wybranego pomieszczenia. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów, proponujemy wykonanie projektu jednego lub kiltu pomieszczeń. Z doświadczenia wiemy, że nie każdy dom czy mieszkanie wymaga traktowania go w całości. Może tylko część powierzchni wymaga liftingu lub zaaranżowania ich od początku - to własnie propozycja dla Ciebie. Ostatnią i najobszerniejszą propozycją jest projekt kompleksowy. Dokumentacja projektowa, pod względem zawartości jest identyczna jak przy projekcie wybranego pomieszczenia jednakże tyczy się całego domu lub mieszkania.

Liściasta 52/17 Łódź

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:00
Wtorek:
8:00 - 18:00
Środa:
8:00 - 18:00
Czwartek:
8:00 - 18:00
Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
10:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2013
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
Regon
101636926

Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę