Optimum BHP Katarzyna Smolec

verified_user
Piłsudskiego 121
43-100 Tychy, Polska
Poproś o informacje

Optimum BHP Katarzyna Smolec Informacje o firmie

Ogólne informacje

Hurtownia i sklep bhp oferuje szeroki wybór artykułów bhp jak odzież robocza, buty robocze, rękawice robocze. Optimum BHP- nasz internetowy sklep bhp oferuje obuwie robocze i ochronne znanych producentów. Polecamy buty Urgent, Bearfield, Yes jeśli cena jest istotna. To tanie buty robocze ale solidne. Z lepszych jakościowo produktów polecamy buty Portwest, CXS Canis, Ardon czy Vm Footwear. Klienci coraz chętniej sięgają także po lepsze i droższe marki. W naszym sklepie internetowym duża popularnością cieszą się buty Uvex czy Solid Gear. a jak się ma temat odzieży roboczej? Tutaj także oferta jest bardzo zróżnicowana i nasz sklep bhp oferuje ubrania dla każdego klienta. Najbardziej popularne to spodnie robocze. W zależności od upodobań polecamy spodnie robocze do pasa lub na szelkach- spodnie ogrodniczki. Obecnie producenci polecają coraz ładniejsze i wygodniejsze modele jak np spodnie robocze ze stretchem. Klientom wymagającym polecamy zdecydowanie spodnie Snickers. Klienci sklepu bhp chętnie kupują także spodnie Brixton, CXS Canis, oraz spodnie Ardon, Urgent. Nowością w naszej hurtowni bhp jest odzież robocza marek Stalco i Hoegert. Spodnie robocze tych producentów to ciekawa propozycja. Kolejnym ważnym atutem wielu produktów bhp jest cena w jakiej nasz sklep oferuje te produkty. Oferujemy bowiem nie tylko jedną z najszerszych ofert na rynku ale i produkty w niskich cenach z szybką wysyłką.
Kolejną ważną pozycją w kategorii odzież robocza są kurtki robocze. Tutaj nasz sklep bhp posiada niezwykle rozbudowaną ofertę od kurtek przeciwdeszczowych, przez kurtki robocze ocieplane po specjalistyczna odzież ochronną jak kurtki trudnopalne czy antystatyczne.

Piłsudskiego 121 Tychy

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:30 - 16:30
Wtorek:
7:30 - 16:30
Środa:
7:30 - 16:30
Czwartek:
7:30 - 16:30
Piątek:
7:30 - 16:30
Sobota:
9:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2008
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu, Dropshipping
NIP
6462738329
Słowa kluczowe
odzież robocza, odzież ochronna, sklep bhp

Optimum BHP Katarzyna Smolec Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę