Usługi adwokackie

verified_user
ul. Bat. Chłopskich 310a
25-671 Kielce, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Usługi adwokackie

Usługi adwokackie Informacje o firmie

Ogólne informacje

Od 2009 roku prowadzę praktykę adwokadzką i jestem członkiem Izby Adwokadzkiej w Kielcach, numer wpisu 407. Posiadam odział Kancelarii w Kielcach oraz Jędrzejowie, reprezentuje także w innych miejscach, w zależności od potrzeb.Posiadam wszechstronne doświadczenie zawodowe wynikające z wieloletniej praktyki. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curii Skłodowskiej w Lublinie w 1998 roku. Następnie rozpoczęłam pracę na stanowisku prawnika w „Kancelarii Radców Prawnych Waluszewska Molenda” i w Biurze Prawnym „Polias”. W tej firmie zajmowałam się obsługą prawną firm „Sarad”, „Kielczanka. Prowadziłam także wykłady i ćwiczenia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego w WSH i WSEiA w Kielcach. W 2001 roku rozpoczęłam pracę na stanowisku samodzielnego prawnika w spółkach „Echo”, „Słowo”, „Przekrój”, „Życie Warszawy”. W 2007 roku, po ukończeniu aplikacji sędziowskiej z wynikiem egzaminu sędziowskiego 4,25 pkt rozpoczęłam pracę na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Kielcach. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa autorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach.

Firma oferuje

Spory między małżonkami,Spory „o ziemię”, Sprawy odszkodowawcze, Sprawy pracownicze, Odwiedziny osadzonych,Sprawy wykonawcze, Obrońca oskarżonego, Pełnomocnictwa, Sprawy spadkowe,Spory z przedsiębiorstwami, Sprawy przed sądem upadłościowym, Sprawy przed KRS

ul. Bat. Chłopskich 310a Kielce

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
-6
Forma aktywności
Usługi
Kategorie
adwokat sądowy

Usługi adwokackie Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę