Hurtownia odczynników chemicznych CHEMILAB

verified_user
ul. Kopernika 6A
39-400 Tarnobrzeg, Polska
Poproś o informacje

Hurtownia odczynników chemicznych CHEMILAB Informacje o firmie

Ogólne informacje

Czym zajmuje się nowoczesna chemia?
Można bez przeszkód powiedzieć, że chemia nas otacza. Gdyby nie ona, budownictwo nie rozwinęłoby się tak bardzo, a żywności brakowałoby na świecie. Tak wysoki rozwój technologii zawdzięczamy po części właśnie tej niedocenianej nauce.

Chemia jest wszędzie wokół nas
W życiu codziennym nie jest to aż tak zauważalne, ale chemia wdarła się do naszego życia w bardzo szybkim tempie i nawet nie mamy o tym pojęcia. Za przykład mogą posłużyć paliwa lub rolnictwo i przetwórstwo. Bez chemii paliwa nie istniałyby, a jedzenie psułoby się po kilku dniach. Budownictwo również wiele zawdzięcza tej nauce. Gdyby nie wpłynęła tak znacznie na tę dziedzinę gospodarki, nadal mieszkalibyśmy w drewnianych chatach.

Inwestycje
Polska chemia stoi na naprawdę wysokim poziomie, a potwierdzeniem tego są wielkie inwestycje realizowane w „chemicznych gigantach”. Grupa Azoty to największa firma chemiczna w Polsce. W najbliższych latach planują zainwestować w przedsięwzięcia około 7 miliardów złotych. Całkiem niedawno ukończone zostały: wytwórnia poliamidu oraz instalacja granulacji mechanicznej, na które przeznaczono prawie 500 mln złotych. Wspierane jest także Centrum Badawczo Rozwojowe w Tarnowie, tworzące innowacyjne technologie oraz wspierające właśnie Grupę Azoty.

Firma oferuje

Polska chemia to nie tylko giganci, którzy wybili się w konkretnej dziedzinie, ale także szereg mniejszych firm, laboratoriów, których badania są równie ważne dla rozwoju. Potrzebują one najnowszych technologii, aby móc bez przeszkód prowadzić najbardziej zaawansowane badania. Sprzęt laboratoryjny czy odczynniki chemiczne to niezbędne elementy, które należy zakupić dbając o ich jakość, bo potrzebne są do przeprowadzania badań i wiele od nich zależy. W Chemilab oferujemy profesjonalny sprzęt do każdego laboratorium. Posiadamy w ofercie nie tylko sprzęt, ale również odczynniki chemiczne, meble, szkło laboratoryjne oraz pozostałe wyposażenie potrzebne w pracowni laboratoryjnej. Więcej szczegółów na temat oferty Chemilab znajdą Państwo na oficjalnej stronie chemilab.pl

ul. Kopernika 6A Tarnobrzeg

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 16:00
Wtorek:
7:00 - 16:00
Środa:
7:00 - 16:00
Czwartek:
7:00 - 16:00
Piątek:
7:00 - 16:00
Sobota:
Zamknięte
Niedziela:
Zamknięte
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Export, Hurt, Detal, Usługi dla biznesu
Regon
005670567
Kategorie
wyposażenie laboratoriów sprzęt medyczny
Słowa kluczowe
odczynniki chemiczne, szkło laboratoryjne, sprzęt laboratoryjny

Hurtownia odczynników chemicznych CHEMILAB Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę