Bebetu.pl - wyjątkowe zabawki dla dzieci

verified_user
Orlińskiego 6/115
31-878 Krakow, Polska
Poproś o informacje

Bebetu.pl - wyjątkowe zabawki dla dzieci Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sklep z zabawkami Bebetu.pl tak skompletował ofertę, aby każde dziecko znalazło zabawkę dla siebie, a zakupy okazały się strzałem w dziesiątkę. Na bogaty asortyment składają się bezpieczne, piękne i trwałe zabawki od uznanych producentów, takich jak Janod, B.Toys, BigJigs, Moluk, Quut i Green Toys, z przeznaczeniem dla poszczególnych grup wiekowych. Szczególną pozycję stanowią lubiane przez dzieci i cenione przez pedagogów zabawki wykonane z drewna. Proste i niedookreślone są dużym wyzwaniem dla rozwijającej się wyobraźni dziecka, co maluchy instynktownie wyczuwają i za czym przepadają. Wszystkie oferowane przez Bebetu.pl produkty wysyłane ciągu 24 godzin. Zamówienia powyżej 150 zł realizowane są na koszt sklepu.

Firma oferuje

Sklep z zabawkami Bebetu.pl tak skompletował ofertę, aby każde dziecko znalazło zabawkę dla siebie, a zakupy okazały się strzałem w dziesiątkę. Na bogaty asortyment składają się bezpieczne, piękne i trwałe zabawki od uznanych producentów, takich jak Janod, B.Toys, BigJigs, Moluk, Quut i Green Toys, z przeznaczeniem dla poszczególnych grup wiekowych.

Orlińskiego 6/115 Krakow

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2012
Forma aktywności
Hurt, Detal
NIP
6812018648

Bebetu.pl - wyjątkowe zabawki dla dzieci Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę