Green-Tech Anita Prokop

verified_user
RUDNA Wielka 16
36-054 MROWLA, Polska
local_parking
20 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Green-Tech Anita Prokop Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Green-Tech jest Hurtownią oferującą asortyment z zakresu BHP. Wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z renomowanymi producentami pozwoliła stworzyć ofertę, która trafi nawet do najbardziej wymagającego klienta. Propozycja firmy Green-Tech to nie tylko środki ochrony indywidualnej czyli obuwie robocze, odzież robocza, rękawice robocze, ochrona słuchu wzroku, wzroku, głowy lecz również cała gama produktów służących nam na co dzień odzież przeciwdeszczowa, obuwie gumowe, lekkie obuwie EVA czy obuwie dla myśliwych, tshirty, polary, bezrękawniki, bluzy, kurtki. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem polskiego producenta DEMAR. Stawiamy przede wszystkim na jakość ! Do grona naszych klientów należą sklepy i hurtownie, kompleksowo zaopatrujemy przedsiębiorstwa, a dzięki ugruntowanej pozycji na rynku mogą Pastwo liczyć na wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Nasze produkty znajdą Państwo w sklepie internetowym lub w hurtowni koło Rzeszowa. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta ! Zapraszamy do współpracy.

Firma oferuje

W ofercie posiadamy : Rękawice: -powlekane-dziane/tkaninowe, z nakropieniem, -wzmacniane skórą, skórzane, -spawalnicze -z gumy i tworzyw Odzież robocza, ochronna -bluzy, bezrękawniki -spodnie robocze -ubrania ochronne -kombinezony Odzież przeciwdeszczowa Obuwie robocze

RUDNA Wielka 16 MROWLA

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 17:00
Wtorek:
07:30 - 17:00
Środa:
07:30 - 17:00
Czwartek:
07:30 - 17:00
Piątek:
07:30 - 17:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 20 miejsc
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Hurt, Detal
NIP
5170359955
Regon
180874771

Green-Tech Anita Prokop Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę