Rafi-Car

verified_user
Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Rafi-Car Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma zajmuje się skupem oraz sprzedażą pojazdów od najnowszych roczników po starsze modele. Auto skup to doskonała alternatywa dla osób, które nie mają ochoty poszukiwać kupców na własną rękę. Dzięki współpracy ze skupem oszczędzają państwo czas i pieniądze na naprawy i czyszczenie auta. Nasi pracownicy na miejscu dokonają wyceny i po akceptacji zaproponowanych warunków podpisywana jest umowa, a gotówka wręczana jest klientowi do ręki. Nasza firma ma ponad 15-letni staż rynkowy poparty bogatym doświadczeniem. Cenimy czas naszych klientów dlatego zlecenia realizowane są szybko i sprawnie. Nasz zespół wykwalifikowanych rzeczoznawców szybko dokonuje fachowej wyceny samochodów. Cechuje nas elastyczność, możemy zorganizować spotkanie z klientem w miejscu oraz o godzinie dogodnej dla niego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz większymi podmiotami działalności gospodarczej. Interesują nas również auta niesprawne, uszkodzone lub po kolizyjne.

Firma oferuje

Firma oferuje odkup oraz sprzedaż aut używanych. Jeśli masz zamiar zmienić auto nie musisz się martwić o zbycie starego. Dzięki naszej firmie będziesz miał ten problem z głowy. Nasi Fachowcy dokonają rzetelnej wyceny przy zachowaniu najlepszej ceny rynkowej.

Firma poszukuje

Poszukujemy aut używanych do dokupienia. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz podejmujemy współpracę z firmami zdejmując problem zbycia dużej ilości pojazdów. Kupimy samochody wszelkiego rodzaju. Nie ogranicza nas ich stan, interesują nas również auta uszkodzone oraz po kolizyjne.

Nowogrodzka 31 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 19:00
Wtorek:
7:00 - 19:00
Środa:
7:00 - 19:00
Czwartek:
7:00 - 19:00
Piątek:
7:00 - 19:00
Sobota:
7:00 - 19:00
Niedziela:
7:00 - 19:00
Numery telefonów
737737421 (Telefon komórkowy) Opis: Dział skup aut
737737422 (Telefon komórkowy) Opis: Dział złomowanie aut
737737423 (Telefon komórkowy) Opis: Dział pomocy drogowej
Strony
http://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ Opis: Skup aut Warszawa
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Osoba prywatna

Rafi-Car Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę