MGArchitekci

verified_user
Walentego Majewskiego Skorochód
02-104 Warszawa, Polska
Architekt Wnętrz Warszawa i okolice
Poproś o informacje

Firmy podobne do MGArchitekci

Monoforma - Projektowanie wnętrz Warszawa
ul. Heliotropów 62E, Warszawa
Pracownia Monoforma projektuje wnętrza komercyjne takie jak sklepy, restauracje…
BAUART STUDIO Warszawa
Braci Pillatich 1 m. 36, Warszawa
Działalność w zakresie architektury i architektury wnętrz.
Wolski Studio sp. z o.o. Warszawa
Grzybowska 87, Warszawa
None
Studio Di Lusso Architektura Wnętrz Warszawa
Sielecka 39, Warszawa
Studio DiLusso - projektowanie wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofe…

MGArchitekci Informacje o firmie

Ogólne informacje

MGArchitekci | Małgorzata Mierzwińska | Architekt Wnętrz | Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem dwóch kreatywnych architektów. Beata to dyplomowany inż. architekt po Politechnice Warszawskiej, Małgosia zaś skończyła Wydział Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.
Uzupełniamy się wzajemnie temperamentem jak i podejściem do projektowania. Naszą dewizą pracy to – wsłuchać się uważnie w potrzeby klienta, a następnie przekształcić je językiem plastycznym w piękne wnętrza, które będą uprzyjemniały każdą chwilę życia w nim spędzoną. Piękno jednak we wnętrzu szybko się nudzi, gdy nie idzie wraz z nim funkcjonalność . Stąd w pierwszej fazie projektowania stawiamy duży nacisk i sporo czasu na to, aby omówić każdy aspekt funkcjonalny i ergonomiczny aranżowanego pomieszczenia. Następnie „ubieramy” nasze długie rozmowy z klientem w kolory, faktury i kształty, by stworzyć przestrzeń , która będzie przyjazna, harmonijna i piękna. Oprócz aranżacji wnętrz prywatnych i publicznych, specjalizujemy się również w projektowaniu mebli na wymiar. Każda zabudowa meblowa jest indywidualnie wymyślana na potrzeby inwestycji. Mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Naszą inspiracją do pracy jest sam człowiek i jego otoczenie. Przyroda, w której połączenie kolorów i faktur jest najbardziej harmonijne. A także sztuka, która potrafi łączyć przeciwieństwa w bardzo konsekwentną całość. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem. Z wielką przyjemnością podejmiemy się współpracy z Państwem.

Firma oferuje

Uzupełniamy się wzajemnie temperamentem jak i podejściem do projektowania. Naszą dewizą pracy to – wsłuchać się uważnie w potrzeby klienta, a następnie przekształcić je językiem plastycznym w piękne wnętrza, które będą uprzyjemniały każdą chwilę życia w nim spędzoną.

Firma poszukuje

MGArchitekci to profesjonalna pracowania aranżacji wnętrz, której siłą napędową jest pasja kreowania współczesnych przestrzeni. Zanim rozpoczniemy pracę przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad, poznamy Twoje preferencje, styl życia, potrzeby oraz preferencje stylistyczne. Wszystkie informacje to bezcenna wiedza, która pozwoli nam stworzyć dla Ciebie idealny projekt.

Walentego Majewskiego Skorochód Warszawa

Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2019
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Wolny zawód
NIP
0
Regon
142940121
Kategorie
biuro architekta wnętrz architekt stowarzyszenie architektów
Słowa kluczowe
Architekt Wnętrz Warszawa, Projektant Wnętrz Warszawa, Aranżacja Wnętrz

Dokumenty z MGArchitekci

MGArchitekci Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę