ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI

verified_user
Lidzbarska 50
09-300 Żuromin, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon
local_parking
50 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI

ul. Biskupa L. Wetmańskiego 12, Żuromin
None

ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

W sektorze sprzedaży odzieży używanej działamy niezmiennie od 20 lat. Wieloletnie doświadczenie wpłynęło na znajomość rynku, zainteresowanie poszczególnym towarem i potrzebami klientów. Dobór partnerów oraz jakość sprowadzanego towaru przez naszą firmę poskutkowało zaufaniem, stałymi cenami oraz rabatami dla potencjalnych odbiorców, którzy współpracują z nami na stałe, a przede wszystkim zadowoleniem z ich strony.

Sprowadzany przez naszą firmę towar jest najwyższej jakości, świadczymy sprzedaż odzieży używanej pochodzącej z najbogatszych dzielnic Danii. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom częste dostawy towaru z możliwością zakupu „z tira” w dniu rozładunku. Świadczy to przede wszystkim o rzetelności i uczciwości wobec grona naszych odbiorców.

Oferowana odzież jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli sklepów z odzieżą na wagę, jak i dla sprzedawców, którzy prowadzą butiki z „perełkami”, które trafiają się bardzo często. Markowa odzież znanych producentów pojawia się notorycznie, co skutkuje zadowoleniem klientów powracających i cieszących się z tego faktu.

Hurtownia odzieży używanej ZEA-HURT znajduję się w miejscowości Żuromin przy ulicy Lidzbarskiej 50 w województwie mazowieckim.

Firma oferuje

Odzież używana męska,damska,dziecięca

Oferujemy towar wysokiej jakości z bogatych dzielnic Danii, gdzie jest zbierany i bezpośrednio dostarczany do naszej hurtowni.

Firma poszukuje

Stałych kontrahentów do podjęcia współpracy, jesteśmy w stanie zatowarować sklep lub sieć sklepów klienta, butiki czy też dostarczyć towar dla osób prowadzącą handel obwoźny.

Lidzbarska 50 Żuromin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 50 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2017
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
5110292621
Regon
367926210
Słowa kluczowe
odzież używana, odzież używana hurt , hurtownia odzieży używanej

ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę