ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI

verified_user
Lidzbarska 50
09-300 Żuromin, Polska
local_parking
50 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Firmy podobne do ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI

ul. Biskupa L. Wetmańskiego 12, Żuromin
None

ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI Informacje o firmie

Ogólne informacje

W sektorze sprzedaży odzieży używanej działamy niezmiennie od 20 lat. Wieloletnie doświadczenie wpłynęło na znajomość rynku, zainteresowanie poszczególnym towarem i potrzebami klientów. Dobór partnerów oraz jakość sprowadzanego towaru przez naszą firmę poskutkowało zaufaniem, stałymi cenami oraz rabatami dla potencjalnych odbiorców, którzy współpracują z nami na stałe, a przede wszystkim zadowoleniem z ich strony. Sprowadzany przez naszą firmę towar jest najwyższej jakości, świadczymy sprzedaż odzieży używanej pochodzącej z najbogatszych dzielnic Danii. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom częste dostawy towaru z możliwością zakupu „z tira” w dniu rozładunku. Świadczy to przede wszystkim o rzetelności i uczciwości wobec grona naszych odbiorców. Oferowana odzież jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli sklepów z odzieżą na wagę, jak i dla sprzedawców, którzy prowadzą butiki z „perełkami”, które trafiają się bardzo często. Markowa odzież znanych producentów pojawia się notorycznie, co skutkuje zadowoleniem klientów powracających i cieszących się z tego faktu. Hurtownia odzieży używanej ZEA-HURT znajduję się w miejscowości Żuromin przy ulicy Lidzbarskiej 50 w województwie mazowieckim.

Firma oferuje

Odzież używana męska,damska,dziecięca Oferujemy towar wysokiej jakości z bogatych dzielnic Danii, gdzie jest zbierany i bezpośrednio dostarczany do naszej hurtowni.

Firma poszukuje

Stałych kontrahentów do podjęcia współpracy, jesteśmy w stanie zatowarować sklep lub sieć sklepów klienta, butiki czy też dostarczyć towar dla osób prowadzącą handel obwoźny.

Lidzbarska 50 Żuromin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 50 miejsc
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2017
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
5110292621
Regon
367926210

ZEA-HURT ARKADIUSZ ZIÓŁKOWSKI Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę