Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa Wawer

verified_user
Patriotów 148
04-839 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa Wawer

Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa Wawer Warszawa
Szkoła Podstawowa Te Vizja to prywatna placówka oferująca wysoki poziom nauczan…
Kanadyjska Szkoła Podstawowa Warszawa
ul. Bełska 7 , Warszawa
The Canadian School of Warsaw, a pre-, elementary and middle school community, …
Nowatorska Szkoła Podstawowa Warszawa
Bogatki 23, Warszawa
Nowatorska Szkoła Podstawowa została zaprojektowana jako organizacja, której mi…
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI" Warszawa
Od 2003 roku prowadzimy jedną z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych na B…

Patriotów 148 Warszawa

Numery telefonów
Strony
NIP
527-26-43-536
Słowa kluczowe
szkola podstawowa, te vizja, szkola podstawowa warszawa

Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa Wawer Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

MG Malwina Górska
Polecam, chodzi tam moje dziecko, szkoła pełna pomysłów, bezpieczna i z super podejściem do uczniów ( i rodziców ;p )
12 Mar 2019
TW Tola Witos
Placówka przyjazna i uczniom i ich rodzicom. Opieka na najwyższym poziomie, dostosowana do potrzeb dzieci. Nauczyciele maja pasję, lekcje prowadzone są w ciekawy i przystępny dla uczniów sposób.
21 Lut 2019
KK Kamila Kosze
Najlepsza szkoła podstawowa w Warszawie! Wysoki poziom nauczania, ciekawe zajęcia fakultatywe. Jestem zadowolonym rodzicem jeszcze bardziej szczęśliwego ucznia tej placówki :) POLECAM!
11 Lut 2019
RW Ryszard Walczak
szczerze polecam! Moje dziecko chodzi tu już 3 rok i nie przypomniam sobie sytuacji by chociaż raz nie chciało iść rano do szkoły :) Miła i rodzinna atmosfera, przychylni pedagodzy.
22 Sty 2019
ME Monika Elira
Te Vizja umożliwia wszechstronny rozwój dziecka. Poza uzyskaniem odpowiedniego wykształcenia, dzieci mają tu możliwość rozwijania swoich pasji i talentów. Atmosfera na medal.
11 Sty 2019
EA Ewa Adukowska
szkoła jest super, uważam, że zasługują na miano jednej z lepszych szkół prywatnych w stolicy. Syn uczy się obecnie w 3 klasie, jako rodzic nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń!
10 Sty 2019
MG Malwina Górska
Super miejsce dla każdego brzdąca, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. Grypy są stosunkowo niewielkie dzięki czemu ciocie są w stanie poświęcić każdemu dziecku tyle czasu, ile to konieczne. Maluszki zawsze uśmiechnięte i bardzo zanagażowane w dane zajęcia czy zabawę. Polecam!
20 Gru 2018
AD Ania Durak
Ode mnie też duży pozytyw :) To już nasz drugi rok z tym przedszkolem i z każdym tygodniem jestem coraz bardziej zadowolona, że dokonaliśmy właśnie takiego wyboru. Dziecko uczy się nowych rzeczy, rozwija swoje zainteresowania i kreatywność.
18 Gru 2018
DU Daria Ulińska
Zdecydowanie polecam tą placówkę zarówno dla przedszkolaków jak i uczniów szkoły podstawowej. Mam dwójkę dzieci, które tu uczęszczają. Ogromne zaangażowanie ze strony pedagogów da się zauważyć na każdym etapie edukacji. Rodzinna atmosfera, duża waga przywiązywana do kwestii bezpieczeństwa. Każdy rok szkolny jest bogaty w wiele ciekawych wydarzeń.
12 Gru 2018
KT Kamila Tolka
Świetna placówka , wysoki poziom , super nauczyciele, ciekawy program. Szkoła dba o to aby dzieci nie tylko zdobywały wiedzę ale rozwijały swoje umiejętności i pasję . Lekcje prowadzony w ciekawy sposób z wykorzystaniem nowoczesnych metod i sprzętów.
21 Lis 2018
HB Hanna Bernadka
Przedszkole wspominamy z dużą sympatią bo to w nim Córka poprzez zabawę zdobywała wiedzę i rozwijała swoje pasje. Teraz rozpoczeła naukę w 1 klasie i jak na razie też jesteśmy zachwycone. Nauczyciele bardzo sympatyczni, potrafiący w ciekawy sposób przekazać wiedzę ucznią. Córka codziennie chwali się tym czego się dowiedziała i niemoże doczekać się następnego dnia.
18 Lis 2018
AP Anna Pełka
Szkoła na dużą 5 . Bardzo wysoki poziom nauczania, 2 języki obce, dużo zajęć dla dzieci, ciekawe warsztaty. Kadra nauczycielska nie tylko bardzo wykwalifikowana ale wykorzystująca najonwsze metodu nauczania które sprawiają że zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób.
12 Lis 2018
a asiula65
Przedszkole Te Vizja jest bardzo fajne i dzieci chętnie do niego chodzą. Nauczyciele mają podejście do dzieci,potrafią nauczyć wielu rzeczy. Nauka po przez zabawę u nich to podstawa, dzięki czemu dziecko nasze uwielbia uczęszczać na zajęcia właśnie do tego przedszkola. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola.
19 Paź 2018
FK Fiona Kowalska
:)
19 Paź 2018
FK Fiona Kowalska
Jedna z nie wielu przedszkoli w okolicy, gdzie na takim wysokim poziomie nauki i zainteresowania dzieci uczestniczą na zajęciach. Polecono mi tę szkołę dla dzieci i nie żałuję. Możliwość rozwoju dziecka po przez zainteresowania czy naukę języków obcych dopasowanych do wieku dziecka. Super wyposażone przedszkole i wiele ciekawych konkursów, teatrzyków organizowanych dla dzieci. Polecam
19 Paź 2018
AK Ana K
Super przedszkole. Dzięki dodatkowym zajęciom dziecko może rozwijać swoje pasje i zainteresowania.Nauka w przedszkolu tym to sama przyjemność. Dzieci przychodzą zawsze zachwycone z nowymi wiadomościami do domu związanymi z zajęciami. Placówka godna uwagi i warto wziąć ją pod uwagę. Ja jestem zadowolona,że znajoma poleciła mi przedszkole TE VIZJI , bo radość i chęć dziecka chodzenia do przedszkola jest najważniejsza.
17 Paź 2018
PK Paulina Konpińska
I ja dołączam do grona zadowolonych rodziców :) Szkołę polecam jak najbardziej i oceniam na maksymalną liczbę gwiazdek. Doceniam nie tylko wysoki poziom nauczania ale też fakt, że liczne zajęcia dodatkowe pomagają dzieciom rozwijać swoje pasje i sprawiają, że są w stanie rozwijać się na wielu róznych płaszczyznach. Moje dziecko chętnie się uczy, ma wielu przyjaciół i widzę ten ,,głód" wiedzy. To na pewno zaowocuje w przyszłości.
12 Wrz 2018
MK Marta Kik
Uważam,że szkoła jest godna polecenia moja córcia idzie teraz do 3 klasy i jestem zarówno ja jak i ona bardzo zadowolona. Szkoła ma bardzo dobry poziom nauczania zachęcający dzieci do poszerzania wiedzy. Ciekawe zajęcia dodatkowe i język angielski na dobrym poziomie. Szczerze mogę polecić szkole bo myślę że taka szkoła zaprocentuje na przyszłą edukacje.
28 Sie 2018
mm mika mika
Najlepsza szkoła w Warszawie, wysoki poziom nauczania, nauczyciele z powołania, rozwój wszechstronny, konkursy, teatrzyki szkolne itp, jak i dużo atrakcji w zakresie zajęć lekcyjnych poza szkołą ( Muzea, teatry od zaplecza , itp)
06 Lip 2018
HC Hanka Cebulak
Znakomita szkoła. Dzięki bogatym zajęciom dodatkowych, które przede wszystkim bawią dzieci uczęszczają na nie z przyjemnością. Szkoła w dużym stopniu stawia na naukę przez doświadczenia a nie na zasadzie reguł i (wykucia na blachę)!!! Właśnie to sprawiło że zdecydowałam się na zapisanie swoich dzieci do TE VIZJI i to był naprawdę bardzo dobry wybór.
06 Lip 2018
KJ Kamila Jodła
Bardzo rzadko spotyka się szkołę z tak bogatą ofertą, a jakość tych usług idzie w parze z zadowoleniem klientów. Zdecydowaliśmy się z mężem na zapisanie córki do prywatnej szkoły TE VIZJA i nie żałujemy decyzji. Szkoła z nią na dzień zaskakuje profesjonalizmem jak i kreatywnością córka uwielbia uczęszczać tam na zajęcia obowiązkowe jak i dodatkowe.
06 Lip 2018
ek estera kolasa
Jestem mamą córki która , chodziłam tu 3 lata, to był bardzo dobrze spędzony czas. Poznała bardzo dużo świetnych ludzi z którymi ma kontakt do teraz.Bardzo dobrze wspomina czas w szkole i nauczycieli.
06 Lip 2018
fk faustyna kędzior
Szkoła na bardzo wysokim poziomie nauczania, bardzo dużo przedmiotów dodatkowych jestem pewna że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Szkoła równiez oferuje naukę 2 języków obcych, codzienną matematykę co jest naprwdę bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Moja córka chodzi tam już do 4 klasy i bardzo sobie chwali tę szkołę jak najbardziej polecam
28 Cze 2018
j jan.silski
super szkola. wiele zajec jest prowadzonych przez specjalistow (wf, muzyka, plastyka). jest mozliwosc korzystania z pomocy logopedy czy psychologa. duzo zajec dodatkowych, duze boisko, nowoczesna zadbana hala sportowa. polecam!
09 Maj 2018
Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę