Styrobud B.T.K

verified_user
Górna 194
36-050 Trzeboś, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Styrobud B.T.K

Styrobud | Producent prefabrykatów betonowych Trzeboś
Producent: beton towarowy stropy kostka brukowa studnie kablowe systemy kominow…

Styrobud B.T.K Informacje o firmie

Ogólne informacje

Markę Styrobud B.T.K budujemy w oparciu o wysoką jakość produkcji i usług oraz na klarownych i uczciwych zasadach współpracy, oferując przy tym atrakcyjne warunki cenowe i terminowe dostawy. Dbamy o wysoką jakość stosowanych surowców, nowoczesną technologię i zachowanie wszelkich reżimów jakościowych produkcji betonu z którego produkujemy prefabrykaty i materiały budowlane. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie prefabrykatów i materiałów budowlanych z betonu, stale budujemy coraz większe zaplecze maszyn do prefabrykacji oraz współpracujemy z renomowanymi dostawcami najwyższej jakości surowców do produkcji wyrobów betonowych. Nasze produkty zdobywają uznanie u liczących się na rynku polskim firm, które działają m.in. w branży budowlanej, teletechnicznej czy też energetycznej. Kostka brukowa, płyty drogowe, stropy teriva, ogrodzenia w Rzeszowie, jak i w całej Polsce. Dzięki specjalistycznemu transportowi nasze wyroby dostarczamy szybko, tanio i przede wszystkim bezpiecznie na terenie całego kraju. Pełną ofertę produktową znajdziesz na styrobudbetoniarnie.pl/ - Zapraszamy do kontaktu.

Firma oferuje

– beton towarowy, – kostka brukowa, – pustaki fundamentowe, – stropy teriva, – studnie kablowe, – fundamenty pod słupy, – ogrodzenia betonowe, – systemy kominowe, – płyty drogowe, płyty jumbo.

Górna 194 Trzeboś

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 17:00
Wtorek:
7:00 - 17:00
Środa:
7:00 - 17:00
Czwartek:
7:00 - 17:00
Piątek:
7:00 - 17:00
Sobota:
7:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
NIP
5170070048
Regon
691768272

Styrobud B.T.K Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę