Krakowski Kumpir Gliwice

verified_user
Raciborska 15
41-100 Gliwice, Polska
Poproś o informacje

Krakowski Kumpir Gliwice Informacje o firmie

Ogólne informacje

KUMPIR to ogromny pieczony ziemniak z masłem czosnkowym, serem żółtym, przyprawami, śmietaną i szczypiorkiem, do schrupania w następujących opcjach -> patrz menu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Pierwszy w Krakowie specjał na bazie pieczonego ziemniaka

Nawet 1 kg porcji

Specjalnie wyselekcjonowane ziemniaki, wyłącznie z polskich gleb

Zawsze świeże produkty, przygotowane na miejscu, bez sztucznych dodatków, bez mrożenia

Menu Krakowskiego Kumpira to nasze autorskie pomysły

O NAS

Krakowski Kumpir to wynik zamiłowania do kuchni i podróży dwojga młodych ludzi. Podróżując po świecie próbowaliśmy wielu specjałów i potraw regionalnych, jednak nic tak nie ujęło naszych serc i podniebień jak kumpir. Pasja do gotowania i kulinarnych eksperymentów skłoniła nas do "udomowienia" zagranicznego kumpira na tak świetnie znanego nam ziemniaka, którym Polska stoi, z dodatkami, mającymi ująć każdą słowiańską duszę. Celem było: stworzenie kultowego miejsca, gdzie można spróbować czegoś zupełnie nowego i jednocześnie najeść się do syta, ale...... nie kopiować czegoś co już jest, stworzyć coś niebanalnego z zupełnie autorskim pomysłem na menu, być pierwszym, walczyć o jakość i standardy.
I stało się... 15 września 2013 roku powstało pierwsze miejsce na kulinarnej mapie Krakowa (ul. Grzegórzecka 3 pod Halą Targową), gdzie każdy mógł spróbować naszej wariacji na temat ziemniaka. Nasz specjał bardzo szybko zyskał rzeszę swoich fanów. Potwierdzeniem tego była nagroda otrzymana z Urzędu Miasta Krakowa jako laureat konkursu na wyjątkowy produkt kulinarny Krakowa, mogący "zawstydzić obwarzanka".
Dzięki naszej pasji i Waszemu zamiłowaniu do ziemniaka firma Krakowski Kumpir po niespełna roku działalności otwiera w sierpniu 2014 roku kolejny lokal (ul. Rakowicka 2).
Dokąd nas zaprowadzą: nasze zaangażowanie, ciężka praca, dbanie o jakość oraz ciągłe podnoszenie kulinarnej poprzeczki... Nie wiemy.
Jedno jest pewne...
... to dopiero początek:)

Raciborska 15 Gliwice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 03:00
Wtorek:
11:00 - 03:00
Środa:
11:00 - 03:00
Czwartek:
11:00 - 03:00
Piątek:
11:00 - 06:00
Sobota:
11:00 - 06:00
Niedziela:
10:00 - 02:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook twitter

Krakowski Kumpir Gliwice Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę