Warszawska Liga Flagówki Informacje o firmie

Ogólne informacje

Oto nasza gra w pigułce. Oficjalne zasady są dostępne w linkach powyżej i są rozsyłane do kapitanów na początku każdego sezonu.
mecze rozgrywane są w systemie 5 vs 5
mecz trwa 2×20 min. W 2 ostatnich minutach każdej połowy czas jest zatrzymywany w przypadku:
nowe posiadanie piłki rozpoczyna się na 5 jardzie drużyny atakującej
drużyna ma 4 próby aby przekroczyć linię połowy boiska, a następnie kolejne 4 próby aby zdobyć przyłożenie
rozgrywający ma 7 sekund na wykonanie podania
w przypadku upadku piłki na ziemie przy snapie lub w trakcie biegu akcja zostaje zakończona a drużyna cofnięta do miejsca upadku piłki
upadek piłki we własnym polu punktowym to safety
5 jardów od pola punktowego obowiązuje strefa zakazu biegania
blitz jest możliwy po podniesieniu ręki z odległości 7 jardów od linii wznowienia (miejsce wyznacza jeden z sedziów przy linii bocznej)
wyżej wymieniona zasady nie obowiązuje w momencie kiedy rozgrywający wykona zmyłkę do biegacza
w momencie przechwytu i nie zdobycia przyłożenia w akcji powrotnej, piłka zostaje umiejscowiona na 5 jardzie drużyny przechodzącej w posiadanie piłki
każda z drużyn posiada 1 time-out do wykorzystania na połowę meczu
bloki, kopnięcia piłki są zabronione
aby podanie zostało zaliczone skrzydłowy musi mieć kontrolę nad piłką oraz co najmniej 1 nogą dotyknąć boiska
obrońcy nie mogą atakować piłki trzymanej przez zawodnika ataku
ochraniacze na zęby są opcjonalne
gracz na boisku musi posiadać pas z flagami założony na koszulkę, flagi muszą być umieszczone po bokach
w przypadku, gdy po rozegraniu meczu w sezonie regularnym, wynik jest remisowy, mecz uznaję się zakończony remisem
do fazy Play-Off ­ wchodzą drużyny z 4 pierwszych miejsc w tabeli. Rozgrywane są półfinały (1 vs 4 i 2 vs 3), a następnie mecz o 3 miejsce, wygrani grają w finale rozgrywek.

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!