SAM-BUD-ROL SKŁAD OPAŁU ŚWIDNICA: węgiel, ekogroszek, drewno kominkowe

verified_user
Gen. Andersa 6G
58-200 Dzierżoniów, Polska
Poproś o informacje

SAM-BUD-ROL SKŁAD OPAŁU ŚWIDNICA: węgiel, ekogroszek, drewno kominkowe Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firmowe Składy Opału:

Gogolin, Fabryczna 2, tel. 77 466 62 16
Krapkowice, Opolska 69a, tel. 77 466 17 50
Dzierżoniów, Andersa 6g, tel. 668 325 000
Świdnica, Spacerowa 8, tel. 668 324 000
Kłodzko, Towarowa-Rampa Kolejowa, tel. 666 062 072

Podstawową działalnością firmy SAM-BUD-ROL jest hurtowy i detaliczny handel węglem energetycznym na rynku krajowym. Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą największych producentów węgla w Polsce, takich jak:

- Kompania Węglowa S.A.
- Tauron Wydobycie S.A.
- Katowicki Holding Węglowy S.A.
- Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.

W ofercie posiadamy również węgiel brunatny PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA, właściciela KWB Bełchatów i KWB Turów jak również koks z Koksowni Zdzieszowice. Ofertę uzupełnia węgiel importowany z Republiki Czeskiej (Severní energetická a.s. - kopalnia Most Komořany). Ponadto zajmujemy się workowaniem ekogroszków pod własnym logo, jak również posiadamy Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora Jaret Plus.

Głównymi odbiorcami firmy są:
- w hurcie - składy opału na terenie calego kraju, organizacje budżetu państwa, gospodarstwa rolne jak i mała i średnia energetyka. Tym klientom jesteśmy w stanie zaoferować 300+ gatunków węgla z 30+ kopalń co jest z pewnością najszerszą ofertą na rynku.
- na rynku detalicznym docieramy bezpośrednio do finalnego odbiorcy – z radością obsługujemy już ponad 15 tysięcy klientów – gospodarstw domowych i małych firm corocznie doceniających nasz profesjonalizm. Na każdym ze składów mamy w ofercie ponad 20 gatunków węgla o szerokim spektrum parametrów jakościowych i cenowych zarówno luzem jak i w workach.

Podstawową działaność uzupełnia krajowy transport samochodowy materiałów sypkich zestawami do 40 ton DMC i przeładunki materiałów sypkich. Specjalistyczny sprzęt do rozładunku i załadunku wagonów i bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej czynią SAM-BUD-ROL bezkonkurencyjną na tym polu na lokalnym rynku.

Gen. Andersa 6G Dzierżoniów

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter youtube

SAM-BUD-ROL SKŁAD OPAŁU ŚWIDNICA: węgiel, ekogroszek, drewno kominkowe Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę