Zespół muzyczny Dekada

verified_user
Poproś o informacje

Zespół muzyczny Dekada Informacje o firmie

Ogólne informacje

W związku z pełną elastycznością i dzięki doświadczeniu scenicznemu nie ograniczamy się tylko do uroczystości weselnych. Obsługujemy: Studniówki, bale maturalne Bale sylwestrowe, zabawy andrzejkowe, karnawałowe Zabawy taneczne, dancingi Zespół na Wesele – jako zespół na wesele, oprócz podstawowej sprawy, jaką jest wykonywanie odpowiedniego repertuaru, oferujemy dla komfortu Pary Młodej szereg usług dodatkowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni zrealizować każde życzenie naszych klientów. Repertuar – ustalany indywidualnie z Parą Młodą. Obejmuje różne gatunki muzyczne od klasycznych utworów orkiestry weselnej, poprzez rock’n’rolla, hity lat 70, 80, 90; utwory polskie i zagraniczne szeroko rozumianego nurtu pop, funky, jazz. Co ważne: na bieżąco aktualizujemy naszą set-listę, wzbogacając repertuar o kolejne sprawdzone przeboje. Dzięki szerokiej gamie instrumentów, oprócz występu scenicznego, oferujemy możliwość towarzyszenia Parze Młodej w domu, pod domem Panny Młodej. Przebieg tradycyjnych oczepin jest każdorazowo ustalany z organizatorami, może być rozszerzony o dodatkowe zabawy i konkursy bardzo popularne i lubiane przez gości weselnych. We własnym zakresie ustalamy z obsługą harmonogram imprezy, aby Para Młoda i Rodzice nie musieli się niczym martwić. Oświetlenie i oprawa graficzna – posiadając własny zestaw oświetleniowy, tworzymy na każdej scenie wyjątkowy nastrój zsynchronizowany z wykonywaną muzyką. Efekty specjalne typu stroboskop czy maszyn do dymu...

Kalisz

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
muzycy

Zespół muzyczny Dekada Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę