Toruń Arkadiusz. Zakład stolarski

verified_user
Głuska 71
20-001 Lublin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Toruń Arkadiusz. Zakład stolarski

Carpenter Lublin
Fabryczna 2a, Lublin
Firma CARPENTER specjalizuje się w wykonywaniu zabudów wnęk z drzwiami suwanymi…
CARPENTER ANDRZEJ KĘPA Lublin
ul. Fabryczna 2 Galeria Gala , Lublin
None
CARPENTER S C A KĘPA W RYZIEWICZ Lublin
ul. Fabryczna 2a , Lublin
None
STOLAMO-USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI Lublin
Skowronkowa 32, Lublin
Studio mebli, meble na wymiar, meble kuchenne, szafy wnękowe, systemy przesuwne…

Toruń Arkadiusz. Zakład stolarski Informacje o firmie

Ogólne informacje

W naszym zakładzie stawiamy na wysoką jakość wykonywanych produktów i usług. Staramy się działać sprawnie i realizować zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dbamy o estetykę naszych wyrobów, udoskonalamy technologie, uczestniczymy w targach branżowych (Drema, Furnika, Budma, Meble Polska) aby zapoznawać się i wdrażać aktualne trendy wzornicze. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz naszych usług. Przyjmujemy zamówienia zarówno na drobne usługi: progi, listwy, futryny, ramy, stojaczki, meble, drzwi, schody, parapety itp., jak również zlecenia od osób które chcą wykończyć w sposób niepowtarzalny swój dom, biuro, firmę, ogród.

Do produkcji naszych wyrobów stosujemy: drewno krajowe (sosna, dąb, jesion, buk, orzech, olcha) i egzotyczne (na zamówienie klienta), płyty laminowane, płyty MDF, płyty lakierowane na wysoki połysk, płyty fornirowane (forniry europejskie, egzotyczne oraz forniry modyfikowane). Do wykańczania naszych produktów wykorzystujemy okucia wiodących firm na rynku Hettich, Blum, SIRO, Gamet, Nomet, Schwinn. Przy zabudowie wnęk stosujemy przede wszystkim systemy Raumplusa, Komandora. Współpracujemy także z firmą która wykonuje pod nasze zamówienia elementy wykończeniowe ze stali kwasoodpornej szczotkowanej bądź polerowanej.

Wszystko to sprawia, że nasze meble są wyjątkowe i niepowtarzalne a klient czuje się wyróżniony.

Głuska 71 Lublin

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
stolarz stolarz meblowy

Toruń Arkadiusz. Zakład stolarski Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę