Korim Sp. z o.o. Olej Napędowy i Opałowy

verified_user
Karolewo 20
89-600 Chojnice, Polska

Korim Sp. z o.o. Olej Napędowy i Opałowy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma KORIM-OIL zaistniała na rynku województwa pomorskiego 01.03.2006 roku. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa była wówczas sprzedaż hurtowa oleju opałowego i napędowego. Początki były bardzo skromne - niewielkie biuro w Chojnicach przy ulicy Żeromskiego 4. Aktualnie przedsiębiorstwo posiada 5 autocystern z legalizowanym układem wydającym posiadającym pompy umożliwiającym dostarczenie paliwa w każde miejsce które z przyczepami mają łączną pojemność 150000 tys. litrów Obecnie firma jako Korim sp. prężnie funkcjonuje na obszarze 3 województw (pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodnio-pomorskiego) w okazałym i nowoczesnym budynku handlowym zlokalizowanym pod adresem Karolewo 20, 89-620 Chojnice. Zaufało nam już ponad 4000 klientów. Budowa obiektu została dofinansowana z funduszy Unii Europejskiej. Środki uzyskane z Agencji Rozwoju Pomorza, dają dowód na trwały fundament dotychczasowych dokonań, opartych na systematycznej i dobrze zorganizowanej pracy. Powiększenie powierzchni wpłynęło na rozszerzenie oferty w segmencie handlowym o sprzedaż detaliczną zbiorników paliwowych, olejów silnikowych, płynów eksploatacyjnych i kosmetyków motoryzacyjnych. Stosowana od lat polityka cenowa zorientowana na indywidualnego klienta, różnorodność asortymentu, miła, sprawna i fachowa obsługa, współpraca oparta na niejednorazowych kontaktach oraz nowo otwarty sklep internetowy wychodzą na przeciw oczekiwaniom rosnącej grupy coraz bardziej wymagających odbiorców. Dostarczane przez...

Karolewo 20 Chojnice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Korim Sp. z o.o. Olej Napędowy i Opałowy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę