BALUSTRADY FHU BALINOX

verified_user
Cisowa 291
43-385 Jasienica, Polska
Poproś o informacje

BALUSTRADY FHU BALINOX Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma BALINOX Paweł Sroka specjalizuje się w produkcji i montażu balustrad, barierek oraz poręczy na różnego rodzaju struktury budowlano-wykończeniowe, takie jak: klatki schodowe, wejścia, balkony, zadaszenia. Oferujemy produkty wykonane tylko z wysokojakościowych materiałów, takich jak; stal nierdzewna, kwasoodporna stal czarna, drewno i szkło bezpieczne hartowane VSG/ESG.

Na specjalne życzenie klienta tworzymy wyszukane konstrukcje, wydobywając piękno wnętrza mieszkania, elewacji domu i architektury ogrodu.
Produkty firmy BALINOX to jednak przede wszystkim niezbędny środek bezpieczeństwa dla Ciebie, Twojej rodziny, Twoich klientów i pracowników.

Tworzymy również na zamówienie sprzęty ze stali nierdzewnej, np: stoły oraz półki wykorzystywane w branży gastronomicznej.

Zlecenia wykonujemy na najwyższym poziomie profesjonalizmu, przy czym możemy pochwalić się naprawdę konkurencyjnymi cenami. Dlatego nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z nami. Nieodpłatnie pomierzymy, doradzimy i wycenimy zlecenie :)

Cisowa 291 Jasienica

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
wykonawca poręczy i balustrad

BALUSTRADY FHU BALINOX Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę